23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці вшанували Папу Римського Івана Павла ІІ Роздрукувати

6 квітня керівництво області і міста взяло участь у вшануванні пам’яті видатного релігійного діяча, філософа, паломника, педагога, Папи Римського Івана Павла ІІ (мирське ім’я Кароль Войтила) з нагоди 10-ї річниці з дня його смерті, яке відбулось в храмі Святої Діви Марії Ангельської міста Вінниці.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, настоятелі римо-католицьких парафій міста і області, представники Генерального Консульства Республіки Польща у місті Вінниці, віряни Католицької Церкви та небайдужі вінничани.

В храмі Святої Діви Марії Ангельскої відбулося покладання квітів до пам’ятника понтифіку. Виступаючі у підніжжі пам’ятника згадували добрим словом і спогадами життя та діяльність понтифіка, який при житті зажив слави великого примирювача та паломника світу.

- Ми сьогодні згадуємо Івана Павла ІІ - велику людину, яка без перебільшення, змінила світ. Події, що відбулися наприкінці 20 століття, значною мірою були ініційовані саме Іваном Павлом ІІ. Після розпаду російської імперії під назвою Радянський Союз, який ще називали імперією зла, утворилися незалежні держави, в тому числі і Україна. Іван Павло ІІ прибувши на нашу землю, благословив український народ в боротьбі за побудову незалежної української держави. Польський народ подарував світу великого поляка, який став ієрархом Католицької Церкви. Але ми – українці, також можемо пишатися тим, що Іван Павло ІІ мав і часточку української крові. Думаю, що в Царстві Небесному він молиться за мир на землі і захищає усіх чесних людей. Так і сьогодні ми молимося та просимо миру, благополуччя українському народу, - виступив перед учасниками вшанування голова обласної Ради Сергій Свитко.  

Очільник обласної Ради користуючись нагодою привітав вірян Католицької Церкви із Великодніми святами, побажав здоров’я, добра, віри і любові їхнім родинам.

Після церемонії покладання квітів в костьолі відбулася урочиста служба, по завершенню якої було презентовано книгу «Дар і таємниця» та продемонстровано біографічну кінострічку про Кароля Войтилу: «Кароль. Людина, котра стала Папою Римським».

У червні 2001 року 264-й Папа Римський Іван Павло II (1920-2005 рр.) відвідав з офіційним візитом Україну, де відправив урочисті меси у Києві та Львові, а також очолив Божественну Літургію. 26-річний понтифікат Івана Павла II став третім за тривалістю в історії Католицької Церкви. У 2014 році Івана Павла ІІ, який був першим слов’янським папою у Ватикані, було канонізовано Католицькою Церквою і оголошено Святим.

Повернутись Створено: 7 квітня 2015 року, 12:09 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація