Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці вшанували Папу Римського Івана Павла ІІ Роздрукувати

6 квітня керівництво області і міста взяло участь у вшануванні пам’яті видатного релігійного діяча, філософа, паломника, педагога, Папи Римського Івана Павла ІІ (мирське ім’я Кароль Войтила) з нагоди 10-ї річниці з дня його смерті, яке відбулось в храмі Святої Діви Марії Ангельської міста Вінниці.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, настоятелі римо-католицьких парафій міста і області, представники Генерального Консульства Республіки Польща у місті Вінниці, віряни Католицької Церкви та небайдужі вінничани.

В храмі Святої Діви Марії Ангельскої відбулося покладання квітів до пам’ятника понтифіку. Виступаючі у підніжжі пам’ятника згадували добрим словом і спогадами життя та діяльність понтифіка, який при житті зажив слави великого примирювача та паломника світу.

- Ми сьогодні згадуємо Івана Павла ІІ - велику людину, яка без перебільшення, змінила світ. Події, що відбулися наприкінці 20 століття, значною мірою були ініційовані саме Іваном Павлом ІІ. Після розпаду російської імперії під назвою Радянський Союз, який ще називали імперією зла, утворилися незалежні держави, в тому числі і Україна. Іван Павло ІІ прибувши на нашу землю, благословив український народ в боротьбі за побудову незалежної української держави. Польський народ подарував світу великого поляка, який став ієрархом Католицької Церкви. Але ми – українці, також можемо пишатися тим, що Іван Павло ІІ мав і часточку української крові. Думаю, що в Царстві Небесному він молиться за мир на землі і захищає усіх чесних людей. Так і сьогодні ми молимося та просимо миру, благополуччя українському народу, - виступив перед учасниками вшанування голова обласної Ради Сергій Свитко.  

Очільник обласної Ради користуючись нагодою привітав вірян Католицької Церкви із Великодніми святами, побажав здоров’я, добра, віри і любові їхнім родинам.

Після церемонії покладання квітів в костьолі відбулася урочиста служба, по завершенню якої було презентовано книгу «Дар і таємниця» та продемонстровано біографічну кінострічку про Кароля Войтилу: «Кароль. Людина, котра стала Папою Римським».

У червні 2001 року 264-й Папа Римський Іван Павло II (1920-2005 рр.) відвідав з офіційним візитом Україну, де відправив урочисті меси у Києві та Львові, а також очолив Божественну Літургію. 26-річний понтифікат Івана Павла II став третім за тривалістю в історії Католицької Церкви. У 2014 році Івана Павла ІІ, який був першим слов’янським папою у Ватикані, було канонізовано Католицькою Церквою і оголошено Святим.

Повернутись Створено: 7 квітня 2015 року, 12:09 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація