Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці вшанували правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків та у боротьбі зі злочинністю Роздрукувати

20 серпня поблизу пам’ятника загиблим правоохоронцям на території Центрального парку культури і відпочинку відбувся мітинг-реквієм в пам'ять про загиблих працівників правоохоронних органів в області, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку та у боротьбі зі злочинністю.

Участь у жалобних заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, члени родин та друзі загиблих, працівники УМВС у Вінницькій області, ветерани правоохоронних органів, військовослужбовці, представники громадських організацій. Усі присутні взяли участь у церемонії покладання квітів та вінків до пам’ятника загиблим правоохоронцям, яких вшанували хвилиною мовчання та сальвами з рушниць.

Керівництво області і міста виступило із словом до учасників мітингу-реквієму, побажало родинам загиблих здоров’я, добра та віри у краще майбутнє.

- Напередодні Дня незалежності України ми вшановуємо пам'ять і згадуємо наших героїв, які поклали життя за українські демократичні цінності - Героїв Майдану, за незалежність і територіальну цілісність української держави – військовослужбовців Збройних Сил України. Ми вшановуємо пам'ять працівників міліції, які поклали своє життя за торжество закону у боротьбі із злочинним світом. Відбувається споконвічна боротьба добра і зла, і на жаль, ціна цієї боротьби – це людські життя. Ми завжди пам’ятатимемо тих героїв, які боролися за незалежність, суверенітет і цілісність нашої держави, тих, хто боровся за демократичні цінності і торжество закону. Найкращим вшануванням пам’яті наших героїв буде побудова демократичної, правової, соціальної, європейської держави із християнськими цінностями. Переконаний, що ми переможемо ворога на Сході, переможемо корупцію і злочинність та побудуємо ту державу, за яку поклали своє життя найкращі сини і доньки українського народу, - сказав під час виступу голова обласної Ради Сергій Свитко.

Так, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій вручив орден “За мужність 3-го ступеню” представникам родини Дениса Жембровського. Керівники області і міста також поспілкувалися із членами родин інших загиблих правоохоронців і запевнили їх у своїй підтримці.

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 18:37 Переглядів: 1525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація