23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці вшанували правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків та у боротьбі зі злочинністю Роздрукувати

20 серпня поблизу пам’ятника загиблим правоохоронцям на території Центрального парку культури і відпочинку відбувся мітинг-реквієм в пам'ять про загиблих працівників правоохоронних органів в області, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку та у боротьбі зі злочинністю.

Участь у жалобних заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, члени родин та друзі загиблих, працівники УМВС у Вінницькій області, ветерани правоохоронних органів, військовослужбовці, представники громадських організацій. Усі присутні взяли участь у церемонії покладання квітів та вінків до пам’ятника загиблим правоохоронцям, яких вшанували хвилиною мовчання та сальвами з рушниць.

Керівництво області і міста виступило із словом до учасників мітингу-реквієму, побажало родинам загиблих здоров’я, добра та віри у краще майбутнє.

- Напередодні Дня незалежності України ми вшановуємо пам'ять і згадуємо наших героїв, які поклали життя за українські демократичні цінності - Героїв Майдану, за незалежність і територіальну цілісність української держави – військовослужбовців Збройних Сил України. Ми вшановуємо пам'ять працівників міліції, які поклали своє життя за торжество закону у боротьбі із злочинним світом. Відбувається споконвічна боротьба добра і зла, і на жаль, ціна цієї боротьби – це людські життя. Ми завжди пам’ятатимемо тих героїв, які боролися за незалежність, суверенітет і цілісність нашої держави, тих, хто боровся за демократичні цінності і торжество закону. Найкращим вшануванням пам’яті наших героїв буде побудова демократичної, правової, соціальної, європейської держави із християнськими цінностями. Переконаний, що ми переможемо ворога на Сході, переможемо корупцію і злочинність та побудуємо ту державу, за яку поклали своє життя найкращі сини і доньки українського народу, - сказав під час виступу голова обласної Ради Сергій Свитко.

Так, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій вручив орден “За мужність 3-го ступеню” представникам родини Дениса Жембровського. Керівники області і міста також поспілкувалися із членами родин інших загиблих правоохоронців і запевнили їх у своїй підтримці.

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 18:37 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація