Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці вшанували загиблих правоохоронців, які загинули при виконанні службового обов’язку Роздрукувати

22 серпня керівництво області вшанувало пам'ять загиблих при виконанні службових обов’язків працівників правоохоронних органів України.  До пам’ятника загиблим правоохоронцям прибули: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, заступник вінницького міського голови Володимир Слишинський, начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний, родичі і друзі загиблих, представники силових структур, громадськість Вінниччини.

Пам'ять тих вінничан, що трагічно загинули при виконанні свого службового обов’язку в боротьбі із злочинністю вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти і вінки до пам’ятника, згадали поіменно кожного із них, а почесна варта віддала честь пострілами з рушниць. Загалом 30 правоохоронців загинуло за час існування українських правоохоронних органів в області.

Після поминальних заходів відбулося спілкування очільників області із родичами загиблих міліціонерів, під час якого членам родин вручили грошові компенсації та квіти. Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив співчуття родичам загиблих правоохоронців і побажав здоров’я, добра і миру: “Людина виконує свій обов’язок перед батьківщиною, державою, перед народом. Сьогодні такий час, що ми щоденно отримуємо сумні звістки про загибель наших військових, працівників правоохоронних органів, інших громадян на сході України, які вели боротьбу із російським агресором. Завдяки їхньому героїзму ми маємо спокій в більшій частині України. Розумію, що ваше горе непоправне, але я впевнений в тому, що ім’я людей, що загинули виконуючи свій службовий обов’язок, не буде забуте”.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 16:19 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація