Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці вшанували загиблих українців у 70 річницю завершення Другої світової війни Роздрукувати

2 вересня на Європейській площі міста Вінниці відбулась церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави загиблим учасникам Другої світової війни, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО. Жалобні заходи відбулись з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Участь в заходах взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов,  посадовці області і міста, українське духовенство різних конфесій, представники громадських організацій та небайдужі вінничани.

У цей день, 2 вересня 1945 року на борту американського лінкора “Міссурі” в Токійській затоці, було підписано Акт капітуляції Японії представниками цієї країни, США, Китаєм, Великою Британією та СРСР. Від радянської сторони документ підписав українець за національністю, уродженець Уманщини, 41-річний генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко. З підписанням Акту про капітуляцію Японії, було завершено Другу світову війну, яка розпочалась 1 вересня 1939 року.

Повернутись Створено: 2 вересня 2015 року, 15:53 Переглядів: 1003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація