23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці вшанували жертв аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

24 квітня за участі керівництва області і міста відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, яка сталась 26 квітня 1986 року.

Участь у жалобному заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов із своїми заступниками, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх родин, громадські організації та небайдужі вінничани.

Загадали тих, хто героїчно захищав своїм життям і здоров’ям майбутнє свого народу, ліквідуючи жахливі наслідки техногенної катастрофи планетарного масштабу на Чорнобильській АЕС, які до сьогодні позначаються на здоров’ї усієї української нації.

Усіх загиблих внаслідок радіоактивного випромінювання вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Від наслідків вибуху атомного реактора на ЧАЕС постраждало близько 600 тисяч українців, 125 тисяч із них – це в більшості ліквідатори варії, загинули від радіоактивного ураження. Навколо ЧАЕС створена 30-кілометрова зона відчуження. В Україні одним із наслідків катастрофи є зростання кількості онкологічних захворювань, серцево-судинних недуг та інших хвороб.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 16:55 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація