Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці вшанували жертв аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

24 квітня за участі керівництва області і міста відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, яка сталась 26 квітня 1986 року.

Участь у жалобному заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов із своїми заступниками, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх родин, громадські організації та небайдужі вінничани.

Загадали тих, хто героїчно захищав своїм життям і здоров’ям майбутнє свого народу, ліквідуючи жахливі наслідки техногенної катастрофи планетарного масштабу на Чорнобильській АЕС, які до сьогодні позначаються на здоров’ї усієї української нації.

Усіх загиблих внаслідок радіоактивного випромінювання вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Від наслідків вибуху атомного реактора на ЧАЕС постраждало близько 600 тисяч українців, 125 тисяч із них – це в більшості ліквідатори варії, загинули від радіоактивного ураження. Навколо ЧАЕС створена 30-кілометрова зона відчуження. В Україні одним із наслідків катастрофи є зростання кількості онкологічних захворювань, серцево-судинних недуг та інших хвороб.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 16:55 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація