23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці вшанували жертв голодоморів Роздрукувати

22 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбувся захід до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника голови ОДА Любові Спірідонової та заступника Вінницького міського голови Валентини Балицької.

С.Татусяк нагадав, що голодомори в Україні були цілеспрямованим масовим вбивством мільйонів громадян.

– Це був геноцид, в якому намагалися знищити народ не тільки фізично, а й знищити його душу. Тому історичний факт голодоморів має застерегти всі покоління від негідних вчинків і закликати до патріотизму, сповідування національних інтересів, – зауважив голова облради.

Зі свого боку Любов Спірідонова підкреслила:

– Сьогодні в усіх населених пунктах відбуваються покладання, мітинги-реквієми, поминальні панахиди та заупокійні богослужіння, запалення свічок пам’яті, інші заходи, які приурочені пам’яті понад 7,5 мільйонів невинних людей. Серед них біля 1-го мільйона подолян, – повідомила заступник голови.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради керівники вручили учасникам зборів Почесні грамоти та грошові винагороди. Це – вінничани, що пережили голодомор, члени їхніх родин, а також науковці, дослідники-краєзнавці, історики Вінниччини. Серед нагороджених були і ті, хто працює над збереженням пам’яті для нинішнього покоління – вчителі історії, бібліотекарі, журналісти, працівники музеїв. Учасники зустрічі вшанували жертв голодоморів хвилиною мовчання.

Цього ж дня у Вінниці відбувся Мітинг Пам’яті, де присутні поклали квіти до пам’ятника жертвам голодоморів та запалили свічки на знак поваги й глибокої скорботи. Окрім того, 23 листопада о 16.00 організатори закликали засвітити свічку пам’яті і поставити її на вікні.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 19:13 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація