Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці вшанували жертв голодоморів Роздрукувати

22 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбувся захід до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника голови ОДА Любові Спірідонової та заступника Вінницького міського голови Валентини Балицької.

С.Татусяк нагадав, що голодомори в Україні були цілеспрямованим масовим вбивством мільйонів громадян.

– Це був геноцид, в якому намагалися знищити народ не тільки фізично, а й знищити його душу. Тому історичний факт голодоморів має застерегти всі покоління від негідних вчинків і закликати до патріотизму, сповідування національних інтересів, – зауважив голова облради.

Зі свого боку Любов Спірідонова підкреслила:

– Сьогодні в усіх населених пунктах відбуваються покладання, мітинги-реквієми, поминальні панахиди та заупокійні богослужіння, запалення свічок пам’яті, інші заходи, які приурочені пам’яті понад 7,5 мільйонів невинних людей. Серед них біля 1-го мільйона подолян, – повідомила заступник голови.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради керівники вручили учасникам зборів Почесні грамоти та грошові винагороди. Це – вінничани, що пережили голодомор, члени їхніх родин, а також науковці, дослідники-краєзнавці, історики Вінниччини. Серед нагороджених були і ті, хто працює над збереженням пам’яті для нинішнього покоління – вчителі історії, бібліотекарі, журналісти, працівники музеїв. Учасники зустрічі вшанували жертв голодоморів хвилиною мовчання.

Цього ж дня у Вінниці відбувся Мітинг Пам’яті, де присутні поклали квіти до пам’ятника жертвам голодоморів та запалили свічки на знак поваги й глибокої скорботи. Окрім того, 23 листопада о 16.00 організатори закликали засвітити свічку пам’яті і поставити її на вікні.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 19:13 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація