Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці встановлять пам’ятний знак медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО Роздрукувати

Під час засідання 17-ої сесії обласної Ради 7 скликання депутати підтримали ініціативу представника ВГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Юрія Козака щодо встановлення пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО.

Враховуючи клопотання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, за погодження Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління культури і мистецтв облдержадміністрації і висновків постійних комісій обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, з питань регулювання комунальної власності та приватизації, з питань учасників АТО, бойових дій, Революції Гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, було досягнуто спільного висновку, що найкращим місцем встановлення є територія Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного (за адресою: вул. Пирогова, м. Вінниця, земельна ділянка 57, що належить на праві власності територіальним громадам сіл, селищ, міст Вінницької області). Однією із причин такого рішення було те, що серед загиблих медичних працівників – три військові лікарі – випускники цього закладу: Віталій Вашенюк, Дмитро Герасимчук, Сергій Рокіцький.

Як зазначив член ВГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Юрій Козак, розташування пам’ятника на території медколеджу буде мати велике значення в професійному, громадянському та патріотичному вихованні студентів-медиків.

 

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 14:08 Переглядів: 1190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація