23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці запущено новий молочноконсервний комбінат Роздрукувати

Міжнародна Кондитерська Корпорація Roshen у Вінниці завершила будівництво одного із найбільших у Східній Європі молочноконсервного комбінату, обладнаного за найсучаснішими технологіями. 25 квітня в урочистій церемонії відкриття підприємства взяли участь народні депутати України Петро Порошенко і Григорій Заболотний, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники та громадськість міста.

– На сьогоднішній день українська економіка, український народ потребують нового імпульсу. Людей турбують питання щодо забезпечення робочих місць, достойних зарплат, якісного рівня життя, а також розвиток нашої держави. Саме створення нових виробництв за найсучаснішими технологіями здатні забезпечити нову якісь життя та закласти потужний фундамент для розвитку української держави, – підкреслив народний депутат України Петро Порошенко.

За інформацією керівництва підприємства, молочноконсервний комбінат побудовано на земельній ділянці площею 5,3 га і оснащено сучасним обладнанням з високою енергоефективністю відомих світових брендів. На комбінаті створено 350 робочих місць із достойним рівнем заробітних плат та відповідним соціальним забезпеченням працівників.

Обсяг інвестицій у будівництво нового молочноконсервного комбінату Roshen становить близько 700 мільйонів гривень.

Для довідки.

Молочноконсервний завод перероблятиме 600 тонн молока за добу й вироблятиме 10 різновидів молочної продукції, серед яких молоко сухе, молоко сухе обезжирене, вершки сухі, масло солодковершкове, пастеризовані вершки, молоко згущене з додаванням цукру. Окрім традиційних різновидів, комбінат вироблятиме й нові для українського ринку види молочної продукції, зокрема, сухе молоко з підвищеним вмістом вільних жирів, сухе карамелізоване молоко, обезвожений молочний жир.

Потужність виробничих ліній за добу дозволяє виробляти до 48 тонн сухих продуктів, до 30 тонн масла, до 18 тонн молочного жиру й до 50 тонн згущеного молока.

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 11:20 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація