Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці запущено новий молочноконсервний комбінат Роздрукувати

Міжнародна Кондитерська Корпорація Roshen у Вінниці завершила будівництво одного із найбільших у Східній Європі молочноконсервного комбінату, обладнаного за найсучаснішими технологіями. 25 квітня в урочистій церемонії відкриття підприємства взяли участь народні депутати України Петро Порошенко і Григорій Заболотний, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники та громадськість міста.

– На сьогоднішній день українська економіка, український народ потребують нового імпульсу. Людей турбують питання щодо забезпечення робочих місць, достойних зарплат, якісного рівня життя, а також розвиток нашої держави. Саме створення нових виробництв за найсучаснішими технологіями здатні забезпечити нову якісь життя та закласти потужний фундамент для розвитку української держави, – підкреслив народний депутат України Петро Порошенко.

За інформацією керівництва підприємства, молочноконсервний комбінат побудовано на земельній ділянці площею 5,3 га і оснащено сучасним обладнанням з високою енергоефективністю відомих світових брендів. На комбінаті створено 350 робочих місць із достойним рівнем заробітних плат та відповідним соціальним забезпеченням працівників.

Обсяг інвестицій у будівництво нового молочноконсервного комбінату Roshen становить близько 700 мільйонів гривень.

Для довідки.

Молочноконсервний завод перероблятиме 600 тонн молока за добу й вироблятиме 10 різновидів молочної продукції, серед яких молоко сухе, молоко сухе обезжирене, вершки сухі, масло солодковершкове, пастеризовані вершки, молоко згущене з додаванням цукру. Окрім традиційних різновидів, комбінат вироблятиме й нові для українського ринку види молочної продукції, зокрема, сухе молоко з підвищеним вмістом вільних жирів, сухе карамелізоване молоко, обезвожений молочний жир.

Потужність виробничих ліній за добу дозволяє виробляти до 48 тонн сухих продуктів, до 30 тонн масла, до 18 тонн молочного жиру й до 50 тонн згущеного молока.

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 11:20 Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація