Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці змагалися члени Міжнародної антинаркотичної асоціації Роздрукувати

Вчора у вінницькому Центрі терапевтичної спільноти Міжнародної антинаркотичної асоціації відбулися змагання з Cross Fit, в яких взяли участь майже всі клієнти Центру. Захід проходив за сприяння депутатки обласної Ради, голови благодійного фонду Людмили Станіславенко. Суддями на турнірі стали досвідчені тренери з чималим досвідом змагань різного рівня Руслан Кобялко та Леся Мельничук. А самі змагання тривали більше чотирьох годин.

Відкриваючи турнір, Руслан Кобялко зазначив, що всі учасники, незалежно від результатів, вже стали переможцями, адже їм вдалося перемогти не в змаганнях, а у власному житті. Він наголосив на тому, що вони, в першу чергу, змагатимуться не за призи, а для здоров’я і власного задоволення.

З вітальним словом до присутніх звернулися також начальник управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Віталій Стахов та керівник Вінницької філії Антинаркотичної асоціації Олександр Волошин.

Вітаючи переможців Людмила Станіславенко сказала, що подібні заходи надзвичайно важливі.

- Кожен із вас гідний перемоги і ви великі молодці, – сказала Людмила Станіславенко. – Я не перший раз приїжджаю до центру і кожного разу бачу результати вашої роботи над собою. Сьогодні ви продемонстрували свою прекрасну фізичну підготовку та велику силу духу й жагу до перемоги. Я вдячна вам за можливість долучатись до ваших акцій.

За підсумками змагань в категорії до 35 років (аматори) перемогу здобув Стернецький Артур, «срібло» виборов Максим Милаєв, а третє місце посів Іван Щетинніков. В категорії після 35 років лідирував Олександр Дерипаско, другим став Олександр Бабій, а замкнув трійку лідерів Юрій Ласкавий.

 

Повернутись Створено: 2 серпня 2019 року, 14:25 Переглядів: 283

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація