Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінницю за рейтингом їдуть тенісисти з п’яти областей Роздрукувати

Днями у вінницькому спорткомплексі «Здоров’я», який є об’єктом спільної комунальної власності Вінницької області,  відбувся жовтневий відкритий турнір з настільного тенісу, в якому взяла участь рекордна за останній рік кількість учасників. Приїхало 47 гравців з Вінниці, Кам’янець-Подільского, Хмельницкого, Ладижина, Гайсина, Мурованих Курилівців, Нової Ушиці, Летичева, Могилева-Подольского, Бердичева. Захід відвідав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

- Ще кілька років тому на Вінниччині прихильників настільного тенісу було небагато, а щоб взяти участь у пристойному рейтинговому турнірі, потрібно було їхати у Київ, Дніпропетровськ та інші міста, - говорить тренер Руслан Гайсин з Ладижина, який постійно возив своїх вихованців на турніри. - Сьогодні їдуть до Вінниці, а число шанувальників тенісу зростає в геометричній прогресії. Чому? Тому що Вінниця знедавна має прекрасну спортивну базу для змагань з настільного тенісу, яка дає можливість не лише на високому рівні проводити турніри, а й самим ефективно тренуватися.

Турнір виграли молоді вінничани, обійшовши багатьох досвідчених суперників: без поразок добрався до «золота» 20-річний Ілля Парнивода, другим став 30-річний Михайло Мінов, третім – 17-річний Максим Рубанов. Лідери жіночого турніру - теж вінничанки Олена Кузнєц і Ольга Іщенко.

Відкриті рейтингові турніри – далеко не єдиний вид змагань, що проходять у Вінниці, але об’єднують географію, набагато ширшу нашої області. У вересні відбувся перший тур нового сезону ветеранської Ліги, в якій беруть участь 10 команд. На початку жовтня стартував відкрита обласна Ліга-2017, на яку заявилися 18 команд - а це 80 тенісистів із Вінницької, Хмельницької, Київської, Черкаської, Житомирської областей. У суботу, 28 жовтня, пройшла дитяча обласна Ліга, де за першість змагалися десять команд хлопчиків і сім команд дівчаток – всього сорок дітей з Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Київської областей.

- Раніше в області таких змагань не було, - додає організатор змагань, голова Федерації настільного тенісу Антон Лімонов. - Вже з першого туру гри дітей обраховуватимуться в українському рейтингу. Це серйозний стимул для кожного тенісиста, тим більше, - зовсім юного.

Цього року також вперше у Вінниці проходив чемпіонат України серед юніорів, який зібрав майже вісім десятків кращих тенісистів 1999-го року, й молодших, з 16 областей України, у тому числі з Донецької та Луганської. Серед 11 майстрів спорту був і наш Антон Лімонов, який став призером.

- Загалом простежується чітка тенденція до зміцнення статусу Вінниці, як одного з потужних українських центрів розвитку настільного тенісу, - каже учасник змагань Іван Поберій з Козятина. -  Велику у цьому роль відіграє наявність чудової гральної зали у спорткомплексі «Здоров’я». Завдяки сприянню обласної Ради, якій належить спорткомплекс, та постійній кропіткій і дуже відповідальній роботі потужного «локомотива» тенісного світу області, голови Федерації настільного тенісу Сергія Лімонова, вінницькі турніри проходять у просторій залі з хорошим освітленням, на дев’яти професійних столах, з програмним забезпеченням змагань та завжди на високому організаційному рівні.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:57
Оновлено: 31 жовтня 2017 року, 17:01
Переглядів: 414

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація