Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницю за рейтингом їдуть тенісисти з п’яти областей Роздрукувати

Днями у вінницькому спорткомплексі «Здоров’я», який є об’єктом спільної комунальної власності Вінницької області,  відбувся жовтневий відкритий турнір з настільного тенісу, в якому взяла участь рекордна за останній рік кількість учасників. Приїхало 47 гравців з Вінниці, Кам’янець-Подільского, Хмельницкого, Ладижина, Гайсина, Мурованих Курилівців, Нової Ушиці, Летичева, Могилева-Подольского, Бердичева. Захід відвідав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

- Ще кілька років тому на Вінниччині прихильників настільного тенісу було небагато, а щоб взяти участь у пристойному рейтинговому турнірі, потрібно було їхати у Київ, Дніпропетровськ та інші міста, - говорить тренер Руслан Гайсин з Ладижина, який постійно возив своїх вихованців на турніри. - Сьогодні їдуть до Вінниці, а число шанувальників тенісу зростає в геометричній прогресії. Чому? Тому що Вінниця знедавна має прекрасну спортивну базу для змагань з настільного тенісу, яка дає можливість не лише на високому рівні проводити турніри, а й самим ефективно тренуватися.

Турнір виграли молоді вінничани, обійшовши багатьох досвідчених суперників: без поразок добрався до «золота» 20-річний Ілля Парнивода, другим став 30-річний Михайло Мінов, третім – 17-річний Максим Рубанов. Лідери жіночого турніру - теж вінничанки Олена Кузнєц і Ольга Іщенко.

Відкриті рейтингові турніри – далеко не єдиний вид змагань, що проходять у Вінниці, але об’єднують географію, набагато ширшу нашої області. У вересні відбувся перший тур нового сезону ветеранської Ліги, в якій беруть участь 10 команд. На початку жовтня стартував відкрита обласна Ліга-2017, на яку заявилися 18 команд - а це 80 тенісистів із Вінницької, Хмельницької, Київської, Черкаської, Житомирської областей. У суботу, 28 жовтня, пройшла дитяча обласна Ліга, де за першість змагалися десять команд хлопчиків і сім команд дівчаток – всього сорок дітей з Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Київської областей.

- Раніше в області таких змагань не було, - додає організатор змагань, голова Федерації настільного тенісу Антон Лімонов. - Вже з першого туру гри дітей обраховуватимуться в українському рейтингу. Це серйозний стимул для кожного тенісиста, тим більше, - зовсім юного.

Цього року також вперше у Вінниці проходив чемпіонат України серед юніорів, який зібрав майже вісім десятків кращих тенісистів 1999-го року, й молодших, з 16 областей України, у тому числі з Донецької та Луганської. Серед 11 майстрів спорту був і наш Антон Лімонов, який став призером.

- Загалом простежується чітка тенденція до зміцнення статусу Вінниці, як одного з потужних українських центрів розвитку настільного тенісу, - каже учасник змагань Іван Поберій з Козятина. -  Велику у цьому роль відіграє наявність чудової гральної зали у спорткомплексі «Здоров’я». Завдяки сприянню обласної Ради, якій належить спорткомплекс, та постійній кропіткій і дуже відповідальній роботі потужного «локомотива» тенісного світу області, голови Федерації настільного тенісу Сергія Лімонова, вінницькі турніри проходять у просторій залі з хорошим освітленням, на дев’яти професійних столах, з програмним забезпеченням змагань та завжди на високому організаційному рівні.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:57
Оновлено: 31 жовтня 2017 року, 17:01
Переглядів: 463

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація