Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У вінницьких дворах поліцейські вчать дітей Роздрукувати

Як правильно переходити дорогу? Як поводитись в екстремальній ситуації? На ці та інші питання відповіли вінницькі правоохоронці під час проведення акції «Безпечний двір – безпечна країна» за адресою Стельмаха, 17.

Подібна акція проходить у Вінниці всьоме поспіль. В ігровій формі правоохоронці розповіли юним вінничанам правила дорожнього руху, як за правилами переходити дорогу та дали приміряти каски й бронежилети.

До проведення акції долучилась депутатка обласної Ради та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Людмила Анатоліївна розповіла, що саме у цьому дворі пройшло її дитинство і саме тому вона звернулась до правоохоронців із проханням провести навчання для малюків, які проживають на Стельмаха.

– Коли я дізналась, що у Вінниці проходять подібні акції одразу зв’язалась з Оленою Вотяковою та попросила її провести акцію у тому дворі, де проходило моє дитинство, – сказала вона. – Людське життя – це найбільша цінність і ми, дорослі, повинні робити усе можливе, аби юні вінничани знали правила поведінки на дорозі. Під час зустрічі поліцейські розповіли дітям багато цікавого. Я переконана, що ця інформація була корисною і вони її використовуватимуть у повсякденному житті.

За словами інспекторки зі зв’язків з громадськістю, лейтенанта поліції у Вінницькій області Ірини Проценко, для того, аби кількість аварій на дорогах зменшилась необхідно інформувати та навчати. Ефективніше це робити змалку.

– Недотримання елементарних правил дорожнього руху частіше за все призводить до дитячого травматизму й вчинення ДТП, – каже Ірина Проценко. – Задля зменшення та попередження дитячого травматизму й кількості дорожньо-транспортних пригод ми посилюємо превентивну та профілактичну діяльність з дітьми.

Місцеві жителі зазначили, що подібні акції надзвичайно важливі, а малюки із захопленням слухали правоохоронців та ділилися враженнями від зустрічі.

Довідково: за інформацією Відділу комунікації поліції Вінницької області з початку року (станом на квітень 2019 року, – авт.) стались 12 дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх, з них 11 дітей травмувались, 2 – загинули.

Повернутись Створено: 10 вересня 2019 року, 11:30
Оновлено: 10 вересня 2019 року, 12:06
Переглядів: 177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація