Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У вінницьких дворах поліцейські вчать дітей Роздрукувати

Як правильно переходити дорогу? Як поводитись в екстремальній ситуації? На ці та інші питання відповіли вінницькі правоохоронці під час проведення акції «Безпечний двір – безпечна країна» за адресою Стельмаха, 17.

Подібна акція проходить у Вінниці всьоме поспіль. В ігровій формі правоохоронці розповіли юним вінничанам правила дорожнього руху, як за правилами переходити дорогу та дали приміряти каски й бронежилети.

До проведення акції долучилась депутатка обласної Ради та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Людмила Анатоліївна розповіла, що саме у цьому дворі пройшло її дитинство і саме тому вона звернулась до правоохоронців із проханням провести навчання для малюків, які проживають на Стельмаха.

– Коли я дізналась, що у Вінниці проходять подібні акції одразу зв’язалась з Оленою Вотяковою та попросила її провести акцію у тому дворі, де проходило моє дитинство, – сказала вона. – Людське життя – це найбільша цінність і ми, дорослі, повинні робити усе можливе, аби юні вінничани знали правила поведінки на дорозі. Під час зустрічі поліцейські розповіли дітям багато цікавого. Я переконана, що ця інформація була корисною і вони її використовуватимуть у повсякденному житті.

За словами інспекторки зі зв’язків з громадськістю, лейтенанта поліції у Вінницькій області Ірини Проценко, для того, аби кількість аварій на дорогах зменшилась необхідно інформувати та навчати. Ефективніше це робити змалку.

– Недотримання елементарних правил дорожнього руху частіше за все призводить до дитячого травматизму й вчинення ДТП, – каже Ірина Проценко. – Задля зменшення та попередження дитячого травматизму й кількості дорожньо-транспортних пригод ми посилюємо превентивну та профілактичну діяльність з дітьми.

Місцеві жителі зазначили, що подібні акції надзвичайно важливі, а малюки із захопленням слухали правоохоронців та ділилися враженнями від зустрічі.

Довідково: за інформацією Відділу комунікації поліції Вінницької області з початку року (станом на квітень 2019 року, – авт.) стались 12 дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх, з них 11 дітей травмувались, 2 – загинули.

Повернутись Створено: 10 вересня 2019 року, 11:30
Оновлено: 10 вересня 2019 року, 12:06
Переглядів: 119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація