23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У вінницьких дворах поліцейські вчать дітей Роздрукувати

Як правильно переходити дорогу? Як поводитись в екстремальній ситуації? На ці та інші питання відповіли вінницькі правоохоронці під час проведення акції «Безпечний двір – безпечна країна» за адресою Стельмаха, 17.

Подібна акція проходить у Вінниці всьоме поспіль. В ігровій формі правоохоронці розповіли юним вінничанам правила дорожнього руху, як за правилами переходити дорогу та дали приміряти каски й бронежилети.

До проведення акції долучилась депутатка обласної Ради та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Людмила Анатоліївна розповіла, що саме у цьому дворі пройшло її дитинство і саме тому вона звернулась до правоохоронців із проханням провести навчання для малюків, які проживають на Стельмаха.

– Коли я дізналась, що у Вінниці проходять подібні акції одразу зв’язалась з Оленою Вотяковою та попросила її провести акцію у тому дворі, де проходило моє дитинство, – сказала вона. – Людське життя – це найбільша цінність і ми, дорослі, повинні робити усе можливе, аби юні вінничани знали правила поведінки на дорозі. Під час зустрічі поліцейські розповіли дітям багато цікавого. Я переконана, що ця інформація була корисною і вони її використовуватимуть у повсякденному житті.

За словами інспекторки зі зв’язків з громадськістю, лейтенанта поліції у Вінницькій області Ірини Проценко, для того, аби кількість аварій на дорогах зменшилась необхідно інформувати та навчати. Ефективніше це робити змалку.

– Недотримання елементарних правил дорожнього руху частіше за все призводить до дитячого травматизму й вчинення ДТП, – каже Ірина Проценко. – Задля зменшення та попередження дитячого травматизму й кількості дорожньо-транспортних пригод ми посилюємо превентивну та профілактичну діяльність з дітьми.

Місцеві жителі зазначили, що подібні акції надзвичайно важливі, а малюки із захопленням слухали правоохоронців та ділилися враженнями від зустрічі.

Довідково: за інформацією Відділу комунікації поліції Вінницької області з початку року (станом на квітень 2019 року, – авт.) стались 12 дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх, з них 11 дітей травмувались, 2 – загинули.

Повернутись Створено: 10 вересня 2019 року, 11:30
Оновлено: 10 вересня 2019 року, 12:06
Переглядів: 71

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація