Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькій академії неперервної освіти створено нову спеціальність «Публічне управління та адміністрування» Роздрукувати

Сьогодні, 19 вересня, в комунальному навчальному закладі «Вінницька академія неперервної освіти» відбулися заходи з нагоди відкриття нової спеціальності «Публічне управління та адміністрування». З вітальним словом перед студентами виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Очільник найвищого самоврядного органу області привітав студентів та коротко ознайомив із  діяльністю обласної Ради та депутатського корпусу.

 – Депутатський корпус в обласній Раді представляє вісім політичних партій – це саме той суспільно-політичний світ нашого сьогодення, який дає можливість представляти інтереси всіх верств суспільства у представницькому органі місцевого самоврядування на рівні області, – сказав Анатолій Дмитрович.  – Зміна законодавства дала можливість активізувати важливу роботу депутатського корпусу 7 скликання, сьогодні ми не маємо проблем із засіданнями комісій, депутати досить активні та ініціативні.

Обласна Рада працює продуктивно, адже за рік і 10 місяців проведено 23 пленарних засідання та прийнято близько 400 рішень, і це найбільші показники за аналогічний період попередніх скликань обласної Ради. Вінницька обласна Рада надає всебічну підтримку  вашому навчальному закладу. В рамках  реалізації Обласної програми  з розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки  Вінницька академія неперервної освіти у 2016 році отримала 50 тисяч гривень, у 2017-му  - 30  тисяч гривень на реалізацію  проектів,  які формують фахову компетентність  педагогів.

Виступаючи перед присутніми, Анатолій Олійник зауважив, що радий з того, що у Вінницькій академії неперервної освіти буде діяти новий напрям з підготовки спеціалістів.

– Сьогодні на ринку праці є потреба у фахівцях, які володіють управлінськими навичками, необхідними для надання адміністративних послуг у публічній сфері, знайомі з принципами, функціями та етикою службової діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, здатні організувати та очолити громадську діяльність, спрямовану на реалізацію соціально значущих проектів, – наголосив Анатолій Олійник. – Питання залучення молоді на державну службу сьогодні набуло значної актуальності. Адже без оновлення її кадрового потенціалу та залучення молоді  неможливе подальше зростання та розвиток інституту державної служби.  Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить сам процес державотворення. 

Також Анатолій Дмитрович під час виступу зауважив, що сучасне ставлення пересічного громадянина до влади або негативне, або байдуже.

– Так не повинно бути, адже  українці – розумні, цілеспрямовані, здатні до аналізу серйозних подій люди, – сказав очільник найвищого самоврядного органу. Такому потенціалу необхідний лише вектор, напрям розвитку. Таким локомотивом суспільства повинні стати люди, які б не тільки виконували паперову роботу, але й знаходились у безпосередньому контакті з людськими проблемами. Професія державного службовця вимагає від людини самопожертви, відданості, професійних і моральних якостей. Такі люди повинні бути справжніми особистостями за своїми думками, діями і навіть зовнішнім виглядом, служити прикладом для наслідування.

– Відомий філософ Конфуцій колись сказав, що перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення – найбільш благородний, шлях наслідування – найбільш легкий і шлях особистого досвіду – найбільш важкий, – процитував Анатолій Олійник. – Сподіваюся, що шлях, який обрали ви, буде для вас цікавий, корисний та пізнавальний.

Загалом в академії функціонує 5 кафедр, рівень фахової підготовки забезпечують 8 професорів, докторів наук, 27 кандидатів наук, доцентів.

Щорічно в академії неперервної освіти підвищують кваліфікацію понад шість тисяч педпрацівників.

У 2017 році розпочато підготовку фахівців з вищою освітою (бакалаврів та магістрів) за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2017 року, 18:07 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація