Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Вінницькій обласній дитячій лікарні будуватимуть укриття з вертолітним майданчиком Роздрукувати

Четвертого червня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, депутати обласної Ради, голови постійних комісій обласної Ради Андрій Ковальов, Ігор Грубеляс і Наталія Замкова ознайомилися з роботою Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, поспілкувалися з персоналом та пацієнтами, а також обговорили плани на майбутнє, зокрема, – будівництво сховища – захисної споруди цивільного захисту.

– Дякую колективу за роботу, особливо – під час війни, коли умови інші й напруга більша. Навантаження велике, але від пацієнтів і їхніх батьків ми чуємо лише слова вдячності за працю лікарів, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – З депутатами оглянули місце, де планується будівництво укриття. На квітневій сесії депутати обласної Ради ухвалили рішення про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації та будівництво, яке відбуватиметься за урядовою програмою. На поверхні укриття планується розмістити вертолітний майданчик. Це важливо.

Вячеслав Соколовий звернув увагу на оновлене медичне обладнання.

– Тішить, що в лікарні вже є новий рентгенапарат і КТ, реалізовується новий проєкт – встановлення МРТ. Це те, що треба для оперативної роботи та якісного діагностування, – сказав він.

Директорка Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Лідія Діденко наголосила, що будівництво укриття дасть можливість убезпечити пацієнтів і персонал лікарні від загроз.

– Укриття планується на 550 осіб. Включатиме воно стаціонарні ліжка, в тому числі й реанімаційні, ліжка хірургічного профілю, дві операційні, – розповіла Лідія Діденко. – В лікарні є два рентгенапарати, вони дають змогу проводити якісні дослідження. Лікарня велика, таких досліджень потребують хворі як на стаціонарі, так і амбулаторно. У відділенні променевої діагностики працює апарат комп’ютерної діагностики, який отримали за рахунок коштів Світового банку. З початку травня вже зроблено майже 150 досліджень.

Під час робочої поїздки до закладу депутат обласної Ради Андрій Ковальов передав від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу 620 наборів доглядової французької косметики «Mustela». За його словами, разом з депутаткою міської ради, координаторкою Штабу Катериною Поджаренко вони відвідують лікарні Вінницької області та передають для потреб лікарів і всього медичного персоналу такі набори.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий нагадав, що на початку повномасштабної війни рішенням Вінницької обласної та міської рад був створений Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Його завдання – допомога ЗСУ та людям за пріоритетними напрямами – безпека та оборона, стійкість і турбота.

Повернутись Створено: 4 червня 2024 року, 14:48

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація