Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

У Вінницькій обласній Раді підписали тристоронній меморандум про створення навчального центру інновацій і науково-дослідної лабораторії Роздрукувати

22 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, генеральний директор ТОВ "ФРЕНДТ" Віталій Шуберанський і ректор Вінницького національного технічного університету Віктор Біліченко підписали меморандум про створення навчального центру інновацій, інформаційних технологій та автоматизації ВНТУ-FRENDT та науково-дослідної лабораторії кабельно-провідникової продукції в ГНК ВНТУ.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що в сучасному світі розвиток економіки в країні безпосередньо залежить від повноти реалізації процесів децентралізації, а також від ефективної співпраці бізнесу та закладів освіти й  комерціалізації  наукових розробок.

- Сьогодні ми говоримо про встановлення прямих контактів між Вінницьким національним технічним університетом і підприємством «ФРЕНДТ», - зазначив голова обласної Ради. - Ідея створення навчального центру інновацій, інформаційних технологій та автоматизації ВНТУ-FRENDT та науково-дослідної лабораторії кабельно-провідникової продукції на базі ВНТУ -  дуже цікава, перспективна та корисна.

Ректор ВНТУ Віктор Біліченко зазначив, що для університету розпочинається новий етап співпраці з виробничим підприємством.

- Сподіваюся, що робота буде плідною, - сказав Віктор Біліченко. - У нас для цього є всі можливості. Важливо,  що в цьому процесі бере участь обласна Рада, яка зацікавлена і в розвитку аграрного підприємництва, і в розвитку науки.

Генеральний директор ТОВ "ФРЕНДТ" Віталій Шуберанський зуважив, що компанія підходить до такої співпраці з великою відповідальністю та на 100% виконає всі умови, прописані в меморандумі.

За словами Вячеслава Соколового, створення такої структури дасть імпульс для розвитку наукових шкіл університету, умов для підготовки фахівців, які відповідають вимогам підприємців, а результатом має стати практична реалізація інноваційних наукових розробок на теренах Вінницької області та в інших регіонах країни.  

- Переконаний, формат тристоронньої співпраці допоможе поліпшити ефективність діяльності всіх сьогоднішніх підписантів Меморандуму, - сказав Вячеслав Соколовий. - Це той крок, який має сприяти розвитку і університету, і ТОВ «ФРЕНДТ», а в підсумку -  економіки Вінниччини, що є одним із пріоритетів роботи обласної Ради. Приклад співпраці ВНТУ і ТОВ «ФРЕНДТ» може стати  орієнтиром для інших вищих та середніх навчальних закладів. А «дорожня карта» нашого спільного проєкту - еталонною для всіх інноваторів Вінниччини та інших регіонів.

Для реалізації спільного проєкту утворено робочу групу, до складу якої увійшли науковці ВНТУ, представники ТОВ «ФРЕНДТ» і виконавчого апарату обласної Ради.

Довідково. Проєктом передбачається:

- створення навчального центру інновацій, інформаційних технологій та автоматизації ВНТУ-FRENDT  та науково-дослідної лабораторії кабельно-провідникової продукції в ГНК ВНТУ;

- започаткування на базі центру школи розвитку стартапів за напрямком IT-технологій та автоматизації в агропромисловості;

 - проведення конкурсу студентських стартапів;

- підготовка студентів за індивідуальною програмою для ТОВ «ФРЕНДТ»;

- запровадження елементів дуальної освіти та створення філії кафедр університету на базі виробничих потужностей ТОВ «ФРЕНДТ» для проходження практики студентів.

Основні стратегічні завдання компанії «ФРЕНДТ» на ринку: вивести на належний рівень  культуру  українського сільськогосподарського виробництва; впровадження інноваційного підходу в агробізнес; діджиталізація фермерських господарств; популяризація ведення сучасного землеробства серед молоді.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2021 року, 13:05 Переглядів: 421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація