Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькій області разрахунки за оренду земель збільшилися на 3% Роздрукувати

24 жовтня відбулось чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, яке провів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА  Микола Ткачук. У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники правоохоронних органів, прокуратури, державної фіскальної служби, Держгеокадастру, а також керівники відповідних служб окремих районів.

– Хочу зазначити, що продовжуються розрахунки за земельні частки паїв. На нинішній день з наявних 436 тисяч укладених договорів у Вінницькій області практично розрахувалися на 90% з власниками земельних часток, паїв. Збільшуються відсотки нарахування орендної плати. Відтак,  на сьогодні у Вінницькій області вона складає 6,1%. Тобто, починаючи з вересня, розрахунки на рівні області збільшилися на 3%, – підкреслив головуючий.

За словами Миколи Ткачука, сума нарахувань, яку сільгоспвиробники повинні заплатити,  складає 2 млн 190 грн.

Під час засідання розглянуто питання   щодо неправомірного розірвання договорів оренди земельних ділянок у Теплицькому районі; щодо припинення прав оренди земельних ділянок та реєстрації прав оренди на такі земельні ділянки на інших орендарів у Барському районі; про ситуацію з виплатою орендної плати за землю у с. Курилівці Жмеринського району.

Підсумовуючи зібрання, Микола Ткачук вказав на необхідність щодо ретельного вивчення й  аналізу всіх  звернень, які надходять на гарячу лінію та стосуються  рейдерських захоплень земель чи збіжжя,   а також  вчасного та  фахового  реагування на кожний подібний випадок.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 17:22 Переглядів: 436

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація