23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькій області разрахунки за оренду земель збільшилися на 3% Роздрукувати

24 жовтня відбулось чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, яке провів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА  Микола Ткачук. У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники правоохоронних органів, прокуратури, державної фіскальної служби, Держгеокадастру, а також керівники відповідних служб окремих районів.

– Хочу зазначити, що продовжуються розрахунки за земельні частки паїв. На нинішній день з наявних 436 тисяч укладених договорів у Вінницькій області практично розрахувалися на 90% з власниками земельних часток, паїв. Збільшуються відсотки нарахування орендної плати. Відтак,  на сьогодні у Вінницькій області вона складає 6,1%. Тобто, починаючи з вересня, розрахунки на рівні області збільшилися на 3%, – підкреслив головуючий.

За словами Миколи Ткачука, сума нарахувань, яку сільгоспвиробники повинні заплатити,  складає 2 млн 190 грн.

Під час засідання розглянуто питання   щодо неправомірного розірвання договорів оренди земельних ділянок у Теплицькому районі; щодо припинення прав оренди земельних ділянок та реєстрації прав оренди на такі земельні ділянки на інших орендарів у Барському районі; про ситуацію з виплатою орендної плати за землю у с. Курилівці Жмеринського району.

Підсумовуючи зібрання, Микола Ткачук вказав на необхідність щодо ретельного вивчення й  аналізу всіх  звернень, які надходять на гарячу лінію та стосуються  рейдерських захоплень земель чи збіжжя,   а також  вчасного та  фахового  реагування на кожний подібний випадок.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 17:22 Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація