23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькій області створили обласний штаб Народної самооборони Роздрукувати

2 березня за ініціативою обласної Ради відбулася спільна нарада правоохоронних органів області та громадських формувань з охорони порядку.

Нараду провів голова обласної Ради Сергій Свитко.

Учасники наради обговорили стан забезпечення законності і правопорядку на території Вінницької області та своїм рішенням створили штаб Народної самооборони.

До цієї організованої структури ввійдуть всі керівники громадських організацій, які беруть участь у забезпеченні правопорядку в регіоні. До списку можуть долучатися й інші громадські організації, які готові взятися за забезпечення правопорядку у місті Вінниці та області.

Штаб, як і того вимагає чинне законодавство, свою діяльність буде здійснювати у тісній взаємодії з правоохоронними органами, органами  виконавчої  влади  та органами місцевого самоврядування.

Начальником штабу обраний активіст самооборони Алексєєв Ігор Миколайович. 

Повернутись Створено: 3 березня 2014 року, 17:35 Переглядів: 1664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація