23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькій області відкриті для ознайомлення архівні документи, пов’язані з політичними репресіями Роздрукувати

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка надійшла відповідь за підписом начальника Управління СБУ у Вінницькій області Сергія  Ратієва  на  пропозицію відкрити архівні документи, пов’язані з політичними репресіями, створити та оприлюднити реєстри репресованих осіб.

Звернення було підготовлене на виконання пункту 3 рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради від 08 жовтня 2015 року № 37 „Про стан виконання в області Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

У відповіді зазначено, що відповідно до Указу президента України «Про розсекречення, оприлюднення та вивчення архівних документів, пов’язаних з українським визволеним рухом, політичними репресіями та голодоморами в Україні» від 23.01.2009 року, Закону України «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» від 09.04.2015 року, Управлінням СБУ у Вінницькій області архівні документи, пов’язані з політичними репресіями, відкриті для ознайомлення.

Зазначені матеріали розміщені на Інтернет сайті www.reabit.org.ua та веб-сайті www.lists.memo.ru, де міститься інформація про понад 2 600 000 репресованих осіб всього колишнього Радянського Союзу. Крім того, функціонує архівно-пошуковий проект «Український мартиролог XX століття», в якому задіяні інформаційні ресурси Державного комітету архівів України, Українського інституту пам’яті, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України.

Повернутись Створено: 2 листопада 2015 року, 14:51 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація