Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькому медичному коледжі висадили алею Роздрукувати

6 квітня весняна толока з висадкою двохсот ялин, сосон та дубів відбулася у Вінницькому медичному коледжі імені Академіка Заболотного. Голова обласної Ради Анатолій Олійник,  депутати обласної Ради від Блоку Петра Порошенка Людмила Станіславенко, Олександр Крученюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати Вінницької міської ради – Олександр Стукан,  В'ячеслав Заремба, Володимир Онофрийчук, Андрій Очеретний, а також  студенти-медики долучились до висадження «Алеї Солідарності».

Садженці – 55 ялин, 45 сосен та 100 дубів - надав голова фракції БПП «Солідарність» у Вінницькій облраді Олександр Крученюк.

- Ялинки красиво формують алею, вони краще приживаються, а хвоя більше поглинає пил, - прокоментував Олександр Крученюк. - Сьогодні в Україні вирубується більше лісів, ніж насаджуємо. Якщо ми щось беремо від природи, то мусимо їй повертати.

Місце для «Алеї Солідарності» на території Вінницького медичного коледжу запропонувала голова комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

- Сьогодні у лікарняних палатах і на передовій зони АТО рятують здоров’я і життя українцям сотні медичних працівників, - сказала Людмила Анатоліївна.

За словами голови обласної Ради Анатолія Олійника, акція з висаджування дерев уже стає щорічною і традиційною. Минулої весни депутати висаджували саджанці у лісі в Хмільницькому районі.

- На останній сесії обласної Ради депутати підтримали ініціативу щодо встановлення пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО на територія Вінницького медичного коледжу імені академіка Заболотного, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Однією із причин такого рішення було те, що серед загиблих медичних працівників є три військові лікарі – випускники цього закладу: Віталій Вашенюк, Дмитро Герасимчук, Сергій Рокіцький. А висаджена сьогодні алея буде частиною комплексу.

Найближчим часом планується висадження алеї з червоних дубів у Жмеринському районі.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 10:30 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація