Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінницькому медичному коледжі висадили алею Роздрукувати

6 квітня весняна толока з висадкою двохсот ялин, сосон та дубів відбулася у Вінницькому медичному коледжі імені Академіка Заболотного. Голова обласної Ради Анатолій Олійник,  депутати обласної Ради від Блоку Петра Порошенка Людмила Станіславенко, Олександр Крученюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати Вінницької міської ради – Олександр Стукан,  В'ячеслав Заремба, Володимир Онофрийчук, Андрій Очеретний, а також  студенти-медики долучились до висадження «Алеї Солідарності».

Садженці – 55 ялин, 45 сосен та 100 дубів - надав голова фракції БПП «Солідарність» у Вінницькій облраді Олександр Крученюк.

- Ялинки красиво формують алею, вони краще приживаються, а хвоя більше поглинає пил, - прокоментував Олександр Крученюк. - Сьогодні в Україні вирубується більше лісів, ніж насаджуємо. Якщо ми щось беремо від природи, то мусимо їй повертати.

Місце для «Алеї Солідарності» на території Вінницького медичного коледжу запропонувала голова комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

- Сьогодні у лікарняних палатах і на передовій зони АТО рятують здоров’я і життя українцям сотні медичних працівників, - сказала Людмила Анатоліївна.

За словами голови обласної Ради Анатолія Олійника, акція з висаджування дерев уже стає щорічною і традиційною. Минулої весни депутати висаджували саджанці у лісі в Хмільницькому районі.

- На останній сесії обласної Ради депутати підтримали ініціативу щодо встановлення пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО на територія Вінницького медичного коледжу імені академіка Заболотного, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Однією із причин такого рішення було те, що серед загиблих медичних працівників є три військові лікарі – випускники цього закладу: Віталій Вашенюк, Дмитро Герасимчук, Сергій Рокіцький. А висаджена сьогодні алея буде частиною комплексу.

Найближчим часом планується висадження алеї з червоних дубів у Жмеринському районі.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 10:30 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація