Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відкриють інноваційну навчальну лабораторію Роздрукувати

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав меморандум про взаєрозуміння щодо співробітництва між Вінницькою обласною Радою, Гуманітарною інноваційною групою (HIG) та громадською організацією «Молодь 3.0». Йдеться про реалізацію на Вінниччині проєкту Інноваційних навчальних лабораторій.
Мета проєкту - у розширенні доступу до інтерактивних засобів навчання по всій Україні та збільшення можливостей для розвитку юних інноваторів.
Перша на Вінниччині така лабораторія буде відкрита у комунальному закладі Вінницької обласної Ради – Молодіжному центрі «Квадрат».
- Цікавий та корисний проєкт розпочинає наш «Квадрат», - сказав Вячеслав Соколовий. - Там буде встановлена інноваційна навчальна лабораторія, яка допомагатиме дітям та молоді краще пізнавати світ та здобувати нові знання. Своєрідний інтерактивний мінімузей науки! Впевнений, він прийдеться до душі не тільки школярам, - сказав Вячеслав Соколовий. - Війна суттєво змінила навчальний процес. Але дітям треба дати можливість вчитися та розвиватися! Бо заради цього, в втому числі, і воюють наші захисники.
Відвідати мобільну інноваційну лабораторію зможуть усі бажаючі школярі або студенти. В подальшому у «Квадраті» планують відкриття ще й ІТ-лабораторії.
Інноваційні навчальні лабораторії є громадськими освітніми центрами в Україні. HIG співпрацює з діючими українськими громадськими центрами з метою відновлення позакласних навчальних просторів, надання навчальних засобів та проведення тренінгів для вчителів та юних лідерів.

Повернутись Створено: 2 листопада 2023 року, 14:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація