Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькому національному технічному університеті відкрили міжнародний центр «Україна - Норвегія» Роздрукувати

Надзвичайний і Повноважений Посол Королівства Норвегії Уле Тер’є Хорпестад разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, заступником Вінницького міського голови Владиславом Скальським та ректором Вінницького національного технічного університету Володимиром Грабком офіційно відкрили міжнародний центр «Україна – Норвегія».

Участь в урочистостях взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, викладачі університету, студенти та слухачі навчального центру.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради хочу висловити вдячність колективу технічного університету за кропітку роботу і діяльність, в тому числі, в напрямі міжнародної співпраці. Відкриття центру – це черговий крок для визнання нас у світі. Принагідно приєднуюсь до слів вдячності всьому норвезькому народу, керівництву країни, особисто Вам, пане Посол, за ваші переконання, що ми ведемо справедливу боротьбу за свою незалежність. Також надзвичайно важливим є можливість в цьому центрі презентувати співпрацю двох країн, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Мета створення міжнародного центру полягає у зміцненні і розвитку дружніх відносин між Україною і Норвегією, ознайомлення студентів, викладачів та вінничан з історією, культурою, освітою та економікою норвезького народу. Реалізація проекту також спрямована на налагодження співпраці з університетами Королівства у сферах мехатроніки, інформаційних технологій та енергоефективності.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 15:42 Переглядів: 447

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація