23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькому національному технічному університеті відкрили міжнародний центр «Україна - Норвегія» Роздрукувати

Надзвичайний і Повноважений Посол Королівства Норвегії Уле Тер’є Хорпестад разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, заступником Вінницького міського голови Владиславом Скальським та ректором Вінницького національного технічного університету Володимиром Грабком офіційно відкрили міжнародний центр «Україна – Норвегія».

Участь в урочистостях взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, викладачі університету, студенти та слухачі навчального центру.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради хочу висловити вдячність колективу технічного університету за кропітку роботу і діяльність, в тому числі, в напрямі міжнародної співпраці. Відкриття центру – це черговий крок для визнання нас у світі. Принагідно приєднуюсь до слів вдячності всьому норвезькому народу, керівництву країни, особисто Вам, пане Посол, за ваші переконання, що ми ведемо справедливу боротьбу за свою незалежність. Також надзвичайно важливим є можливість в цьому центрі презентувати співпрацю двох країн, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Мета створення міжнародного центру полягає у зміцненні і розвитку дружніх відносин між Україною і Норвегією, ознайомлення студентів, викладачів та вінничан з історією, культурою, освітою та економікою норвезького народу. Реалізація проекту також спрямована на налагодження співпраці з університетами Королівства у сферах мехатроніки, інформаційних технологій та енергоефективності.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 15:42 Переглядів: 369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація