23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькому обласному художньому музеї навчають іконопису Роздрукувати

4 квітня у Вінницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття персональної виставки «Криниця» талановитого митця зі Львова Андрія Майовця.  Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав художника з презентацією творчого доробку – сакральним мистецтвом та графікою.

– Бути художником це – талант, а бути іконописцем – це Божий дар. Сьогодні ми, дійсно, можемо ознайомитись з Вашими роботами, пане Андрію, та помилуватись тією майстерністю, з якою вони виконані, адже передати в іконописі середньовічну та ренесансну українську традицію з використанням різних технік можна лише з філософським та естетичним сенсом, – зазначив Михайло Кременюк.

У своїх роботах Андрій Майовець використовує різні техніки, серед яких – офорт, лінографія, літографія, монотипія, векторна графіка, пастель, комп’ютерна графіка та акварель. Особливим у творчості художника є вивчення та наслідування візантійських традицій українського іконопису, витоки, якого сягають часів Київсько-Руської доби.

У контексті виставки майстер іконописної школи проведе п’ятиденний навчальний курс іконопису, підсумком якого стане спільна виставка створених учасниками робіт.

Андрій Майовець – випускник Художньої школи ім. Олекси Новаківського, Української академії друкарства, іконописної школи «Радруж» при Українському католицькому університеті. Художник ілюструє українські літературні видання. Одним із них є книга оповідань для дітей Ігоря Калинця «Данка і Крак». Його твори зберігаються у приватних колекціях України, Італії, Канади та США.

Повернутись Створено: 4 квітня 2018 року, 15:41 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація