Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькому обласному художньому музеї навчають іконопису Роздрукувати

4 квітня у Вінницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття персональної виставки «Криниця» талановитого митця зі Львова Андрія Майовця.  Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав художника з презентацією творчого доробку – сакральним мистецтвом та графікою.

– Бути художником це – талант, а бути іконописцем – це Божий дар. Сьогодні ми, дійсно, можемо ознайомитись з Вашими роботами, пане Андрію, та помилуватись тією майстерністю, з якою вони виконані, адже передати в іконописі середньовічну та ренесансну українську традицію з використанням різних технік можна лише з філософським та естетичним сенсом, – зазначив Михайло Кременюк.

У своїх роботах Андрій Майовець використовує різні техніки, серед яких – офорт, лінографія, літографія, монотипія, векторна графіка, пастель, комп’ютерна графіка та акварель. Особливим у творчості художника є вивчення та наслідування візантійських традицій українського іконопису, витоки, якого сягають часів Київсько-Руської доби.

У контексті виставки майстер іконописної школи проведе п’ятиденний навчальний курс іконопису, підсумком якого стане спільна виставка створених учасниками робіт.

Андрій Майовець – випускник Художньої школи ім. Олекси Новаківського, Української академії друкарства, іконописної школи «Радруж» при Українському католицькому університеті. Художник ілюструє українські літературні видання. Одним із них є книга оповідань для дітей Ігоря Калинця «Данка і Крак». Його твори зберігаються у приватних колекціях України, Італії, Канади та США.

Повернутись Створено: 4 квітня 2018 року, 15:41 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація