23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі відбулися вибори директора Роздрукувати

23 грудня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська ознайомилася з роботою Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу. Історія цього коледжу розпочинається з 1931 року. За час свого існування підготовлено близько 17 тисяч вчителів початкових класів та вихователів дошкільних установ. Серед випускників коледжу десятки відомих в області та за її межами педагогів, керівників освітніх закладів, громадських діячів, композиторів та поетів. Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де поєднані кращі традиції науки, теорії та практики.

         В структурі закладу є такі відділення: музично-педагогічне, іноземних мов, дошкільне, шкільне, заочне, гуманітарно-фінансове, фізичного виховання та спортивно-гуманітарний ліцей.

         Нещодавно на засіданні обласної комісії з розгляду документів претендентів на заміщення посад директорів вищих навчальних закладів на цю посаду було рекомендовано Костянтина Войцехівського. Сьогодні, згідно з графіком проведення виборів, з 09.00 до 15.00 год. відбувалося голосування за обрання директора закладу, працювала лічильна комісія, спостерігачі та довірені особи кандидата на посаду, був присутній член обласної комісії з проведення конкурсу заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський. Встановлені кабінка та скриньки для голосування, виготовлені відривні бюлетені, проведена відповідна організаційна робота.

         В списку для голосування було 248 осіб, взяли участь у голосуванні – 232. За Костянтина Войцехівського проголосували 226 осіб, що у відсотках становить 91,1%. Таким чином, Костянтин Францович знову обраний директором Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2015 року, 15:25 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація