Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі відбулися вибори директора Роздрукувати

23 грудня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська ознайомилася з роботою Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу. Історія цього коледжу розпочинається з 1931 року. За час свого існування підготовлено близько 17 тисяч вчителів початкових класів та вихователів дошкільних установ. Серед випускників коледжу десятки відомих в області та за її межами педагогів, керівників освітніх закладів, громадських діячів, композиторів та поетів. Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де поєднані кращі традиції науки, теорії та практики.

         В структурі закладу є такі відділення: музично-педагогічне, іноземних мов, дошкільне, шкільне, заочне, гуманітарно-фінансове, фізичного виховання та спортивно-гуманітарний ліцей.

         Нещодавно на засіданні обласної комісії з розгляду документів претендентів на заміщення посад директорів вищих навчальних закладів на цю посаду було рекомендовано Костянтина Войцехівського. Сьогодні, згідно з графіком проведення виборів, з 09.00 до 15.00 год. відбувалося голосування за обрання директора закладу, працювала лічильна комісія, спостерігачі та довірені особи кандидата на посаду, був присутній член обласної комісії з проведення конкурсу заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський. Встановлені кабінка та скриньки для голосування, виготовлені відривні бюлетені, проведена відповідна організаційна робота.

         В списку для голосування було 248 осіб, взяли участь у голосуванні – 232. За Костянтина Войцехівського проголосували 226 осіб, що у відсотках становить 91,1%. Таким чином, Костянтин Францович знову обраний директором Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2015 року, 15:25 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація