Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінницькому районі бережуть українські традиції Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав Некрасівську територіальну громаду та завітав на творчий звіт колективу місцевого Будинку культури, який очолює творча і талановита Майя Жмуцька.

Вітаючи аматорів Олександр Георгійович зазначив, що своєю щоденною працею колектив зберігаєте та примножує національні традиції українського народу.

– Ви передаєте свої знання та уміння молодому поколінню виконавців й танцюристів. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, були оберегами історії нашого народу та зберігали культурний спадок. Щиро дякую Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки у вихованні юного покоління, – сказав у вітальному слові депутат обласної Ради.  

Також Олександр Масленніков вручив кошти на закупівлю обігрівачів у бібліотеку та кабінет викладачів, що знаходяться у клубі.

Виступив творчий колектив із концертною програмою «До Вас із піснею», виконували хореографічні та вокальні номери, а також виступив жіночий вокальний ансамбль  «Дивоцвіти», гурт «Подоляночка» та багато інших.

Повернутись Створено: 6 листопада 2019 року, 15:31 Переглядів: 100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація