Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінницькому районі бережуть українські традиції Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав Некрасівську територіальну громаду та завітав на творчий звіт колективу місцевого Будинку культури, який очолює творча і талановита Майя Жмуцька.

Вітаючи аматорів Олександр Георгійович зазначив, що своєю щоденною працею колектив зберігаєте та примножує національні традиції українського народу.

– Ви передаєте свої знання та уміння молодому поколінню виконавців й танцюристів. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, були оберегами історії нашого народу та зберігали культурний спадок. Щиро дякую Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки у вихованні юного покоління, – сказав у вітальному слові депутат обласної Ради.  

Також Олександр Масленніков вручив кошти на закупівлю обігрівачів у бібліотеку та кабінет викладачів, що знаходяться у клубі.

Виступив творчий колектив із концертною програмою «До Вас із піснею», виконували хореографічні та вокальні номери, а також виступив жіночий вокальний ансамбль  «Дивоцвіти», гурт «Подоляночка» та багато інших.

Повернутись Створено: 6 листопада 2019 року, 15:31 Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація