Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінницькому районі з’явився перший пам’ятник Шевченкові Роздрукувати

У селі Писарівці Вінницького району відкрили пам’ятник видатному художнику, письменнику, громадському і політичному діячу Тарасу Шевченку. Погруддя встановили біля сільської школи. Як повідомили у місцевій райдержадміністрації, це перший пам’ятник Кобзареві у районі. Його поставили на території школи.

– Відкриття пам’ятника – подія, що увіковічить ваш населений пункт на довгі роки, – зазначила начальниця відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк. – Немає жодної людини яка не знайома з творчістю Тараса Шевченка. Слово Кобзаря – вічне. Цим самим ми сприяємо патріотичному вихованню молоді, впроваджуємо наше українське слово, продовжуємо наші традиції та увіковічнюємо пам’ять знаного на весь світ українця.

Роботи зі спорудження монумента та підготовка місця для його встановлення розпочалися місяць тому. На виготовлення погруддя були залучені кошти районного, обласного та сільського бюджетів. Ініціаторами його встановлення були депутат обласної Ради Сергій Кривешко та сільський голова Дмитро Науменко, які разом із директором місцевої школи Сергієм Творуном й перерізали символічну стрічку.

– На 16 Обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Писарівська громада подала проєкт «Вшануймо пам’ять Кобзаря», – коментує депутат обласної Ради Сергій Кривешко. – Отримавши перемогу в конкурсі, на встановлення пам’ятника було виділено з обласного бюджету 50 тисяч гривень, 30 тисяч – з районного, решта 45 тисяч гривень – з бюджету сільської ради.

В селі кажуть, пам’ятник стане творчим майданчиком, де жителі Писарівської громади будуть вшановувати пам’ять митця, проводити поетичні конкурси та інші культурні заходи.

Відкриття пам’ятника супроводжувалось виступами творчих колективів та учнів, які зачитували поеми Тараса Шевченка та виконували музичні композиції за мотивами творів Кобзаря.

На завершення заходу його учасники поклали до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку квіти.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2019 року, 14:27 Переглядів: 215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація