23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінницькому училищі культури і мистецтв відкрили пам’ятний знак композитору Миколі Леонтовичу Роздрукувати

Сьогодні, 1 вересня, до Дня знань, відбулось відкриття пам’ятного знаку у вигляді погруддя Миколи Леонтовича у Вінницькому училищі культури і мистецтв.  Скульптуру створив заслужений художник України, скульптор Володимир Оврах. Привітати студентів, викладачів, батьків, запрошених зі святом прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – керівник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Право відкриття пам’ятного знаку надали голові обласної Ради Анатолію Олійнику та голові облдержадміністрації Валерію Коровію.

–  Вітаю вас з відкриттям погруддя композитору та педагогу Миколі Леонтовичу, з іменем якого невідривно пов’язаний не лише вищий навчальний заклад культури і мистецтв, а й Вінниччина загалом. Щоденно, ступаючи на поріг училища, студенти та викладачі матимуть змогу віддати шану великому українцю, нашому земляку, – привітав Анатолій Дмитрович присутніх на відкритті.

На урочистостях із вшанування пам’яті композитора Миколи Дмитровича Леонтовича також виступив кандидат мистецтвознавства, професор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, член Національної спілки композиторів України Анатолій Завальнюк. Впродовж всього свого життя він досліджував творчість Миколи Леонтовича. За його ініціативи, подвижницької праці до 100-річчя від дня народження композитора у с. Марківка Теплицького району в 1977 році було відкрито музей Леонтовича.

Варто зазначити, що в містах Вінниці, Немирові і Тульчині встановлено пам’ятники композиторові, у с. Марківка Теплицького району та м. Тульчин діють музеї М.Д. Леонтовича, його іменем названі вулиці, ім’я композитора-земляка носить Шаргородська дитяча музична школа та Вінницьке училище культури і мистецтв. В училищі проводяться  численні  концертні програми, присвячені його творчості, а в грудні на базі училища відбувається традиційний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича», в якому беруть участь дитячі, студентські, аматорські і професійні хорові колективи Поділля та України.

 

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:47 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація