Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінницькому училищі культури і мистецтв відкрили пам’ятний знак композитору Миколі Леонтовичу Роздрукувати

Сьогодні, 1 вересня, до Дня знань, відбулось відкриття пам’ятного знаку у вигляді погруддя Миколи Леонтовича у Вінницькому училищі культури і мистецтв.  Скульптуру створив заслужений художник України, скульптор Володимир Оврах. Привітати студентів, викладачів, батьків, запрошених зі святом прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – керівник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Право відкриття пам’ятного знаку надали голові обласної Ради Анатолію Олійнику та голові облдержадміністрації Валерію Коровію.

–  Вітаю вас з відкриттям погруддя композитору та педагогу Миколі Леонтовичу, з іменем якого невідривно пов’язаний не лише вищий навчальний заклад культури і мистецтв, а й Вінниччина загалом. Щоденно, ступаючи на поріг училища, студенти та викладачі матимуть змогу віддати шану великому українцю, нашому земляку, – привітав Анатолій Дмитрович присутніх на відкритті.

На урочистостях із вшанування пам’яті композитора Миколи Дмитровича Леонтовича також виступив кандидат мистецтвознавства, професор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, член Національної спілки композиторів України Анатолій Завальнюк. Впродовж всього свого життя він досліджував творчість Миколи Леонтовича. За його ініціативи, подвижницької праці до 100-річчя від дня народження композитора у с. Марківка Теплицького району в 1977 році було відкрито музей Леонтовича.

Варто зазначити, що в містах Вінниці, Немирові і Тульчині встановлено пам’ятники композиторові, у с. Марківка Теплицького району та м. Тульчин діють музеї М.Д. Леонтовича, його іменем названі вулиці, ім’я композитора-земляка носить Шаргородська дитяча музична школа та Вінницьке училище культури і мистецтв. В училищі проводяться  численні  концертні програми, присвячені його творчості, а в грудні на базі училища відбувається традиційний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича», в якому беруть участь дитячі, студентські, аматорські і професійні хорові колективи Поділля та України.

 

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:47 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація