Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

У Якушинецькій громаді відкрили сучасну амбулаторію Роздрукувати

12 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у відкритті амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Якушинецькій сільській громаді. Якісні та сучасні медичні послуги там отримуватимуть понад 7 тисяч жителів громади з сіл Якушинці, Зарванці, Ксаверівка, Лисогора.

– Сьогоднішня подія не може не тішити, адже амбулаторія – це важливий заклад для громади, – сказав Вячеслав Соколовий. – Безперечно, в такий спосіб має організовуватись надання медичних послуг на території усіх громад Вінниччини. Це завданням як для органів місцевого самоврядування, так і органів державної влади. Ми добре знаємо, що здоров’я – це понад усе, тому бажаю, щоб до цієї амбулаторії ви звертались лише для отримання щеплень та профілактики. 

Будівництво медзакладу розпочалось у 2019 році. За словами голови громади Василя Романюка, ще до початку будівельних робіт виникла проблема з належним оформленням земельної ділянки, яка входила до охоронної зони кладовища. Питання громаді допоміг вирішити Володимир Кістіон, який на той час обіймав  посаду віце-прем’єр-міністра, а нині – перший заступник голови обласної Ради.

– Дякую Володимиру Євсевійовичу за те, що він допоміг нам з оформленням цієї ділянки, без цього ми б не змогли розпочати будівництво амбулаторії. Також дякую усім, хто так чи інакше сприяв появі цього закладу, який дуже потрібен нашій громаді, – зауважив Василь Романюк.

Амбулаторія розрахована на монопрактику, там перебачено чотири посади лікаря загальної практики, вісім посад сімейної медичної сестри та посада водія. Заклад забезпечено медичним обладнанням, комп’ютерною технікою, необхідними меблями та автомобілем Renault Duster. В жовтні 2020 року закупили два комплекти обладнання для телемедицини на суму 220 тис. грн.

Довідково: На будівництво Якушинецької амбулаторії  було витрачено 9436,644 тис. грн, у тому числі:

– 8492,220 тис. грн – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості;

– 944,424  тис. грн. (11,1% від вартості будівництва) – за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

 

Повернутись Створено: 12 січня 2021 року, 16:11 Переглядів: 65

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація