Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Ямпільському районі «реанімували» медичну галузь Роздрукувати

22 січня про свою роботу за підсумками року звітував голова Ямпільської районної державної адміністрації Анатолій Комар. Коментували звітну інформацію голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, 1-й заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський, а також керівники профільних департаментів облдержадміністрації.

Одні з найбільших сум бюджетних та позабюджетних коштів у 2013 році були залучені у галузь охорони здоров’я. За словами Анатолія Комара йдеться про 2 млн.771 тис.грн., з яких 643 тис.грн. склали позабюджетні надходження. Лідія Діденко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації запевнила, що галузь в районі буквально реанімували, здійснивши ремонт 10 ФАПів та 5 лікарських амбулаторій. Крім того, за рахунок розширення мережі медичних установ лікарська допомога стає наближеною до сільського населення. На вторинній ланці вдалося привести до стандартів відповідності частину відділень центральної районної лікарні, провести зовнішні ремонтні роботи.

На оптимізацію мережі освітньої галузі та поліпшення матеріально-технічної бази залучено 6109, 71 тис.грн. Анатолій Комар зазначив, що 2013-й став роком інновацій, адже вдалося відкрити 15 інтерактивних класів. Також на Ямпільщині започатковано написання перспективних планів модернізації кожного навчального закладу на 2014 рік, у яких зазначено чіткий перелік проблем та робіт, терміни виконання та вартість. Директор Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк зауважив, що з минулорічними забов’язаннями у районі впорались, тому амбітні цілі на наступний рік є цілком реалістичними.

Протягом року територіальні громади, громадські організації Ямпільщини активно долучалися до участі в різноманітних конкурсах та проектах. Зокрема, в районі розробили та подали на Всеукраїнські та міжнародні конкурси 86 проектів, перемога в частині з яких дала можливість залучити в район додаткові 1,6 млн.грн. Також значна роль в надходженні позабюджетного ресурсу належить державно –приватному партнерству і дольовій участі жителів територіальних громад у витратах для вирішення негараздів територій.

Ігор Кревський сказав, що подібне розростання ініціативи людей сприятиме поліпшенню інфраструктуру району. Адже все, до чого долучається громада, створює відчуття спільної власності, формує дбайливе ставлення.

Загальна кількість залучених позабюджетних коштів становить 6,3 млн.грн. 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 10:30 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація