Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Ямполі працівники освіти та медицини отримали службові квартири Роздрукувати

Вчора у місті Ямполі в новому житловому будинку, зведеному за програмою будівництва доступного житла, вручили ключі 12 новоселам.

Замовником будівництва виступила Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Зовнішні роботи, роботи з водопостачання, водовідведення та благоустрою прибудинкової території виконували КО «Ямпільський Райсільгоспкомунгосп» та ДП «Ямпільводоканал».

Про початок будівництва розповів голова Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин. Він зазначив, що стартувало будівництво ще 2013 року.

– Загалом у будинку 12 квартир, 10 з яких місцева влада виділяє для молодих спеціалістів, медиків та освітян, як службові квартири і вони сплачуватимуть лише комунальні платежі. Окрім того, прийнято рішення про безкоштовну передачу цих квартир у власність, у випадку, якщо фахівці відпрацюють на державу 15 років, – розповів Володимир Олексійович. – Ще 2 квартири передано власникам на умовах довгострокового пільгового кредиту на 15 років під 3% річних.

Загальна площа нового триповерхового житлового будинку – 1109,64 м2, що включає 12 квартир, зокрема: трикімнатні – 3 квартири, двокімнатні – 9 квартир. Загальна площа забудови – 438,5 м2.

Вартість будівництва складає 10130,0 тис. грн, зокрема, районний бюджет – 6 тис. грн; кошти КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» – 373 тис. грн; власні кошти фізичних осіб – 400 тис. грн.

Будівництво дало змогу забезпечити службовим житлом працівників освіти – 5 квартир та медицини – 5 квартир, спеціальності яких вкрай затребувані на ринку праці району.

Повернутись Створено: 18 квітня 2019 року, 16:57 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація