23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Ямполі працівники освіти та медицини отримали службові квартири Роздрукувати

Вчора у місті Ямполі в новому житловому будинку, зведеному за програмою будівництва доступного житла, вручили ключі 12 новоселам.

Замовником будівництва виступила Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Зовнішні роботи, роботи з водопостачання, водовідведення та благоустрою прибудинкової території виконували КО «Ямпільський Райсільгоспкомунгосп» та ДП «Ямпільводоканал».

Про початок будівництва розповів голова Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин. Він зазначив, що стартувало будівництво ще 2013 року.

– Загалом у будинку 12 квартир, 10 з яких місцева влада виділяє для молодих спеціалістів, медиків та освітян, як службові квартири і вони сплачуватимуть лише комунальні платежі. Окрім того, прийнято рішення про безкоштовну передачу цих квартир у власність, у випадку, якщо фахівці відпрацюють на державу 15 років, – розповів Володимир Олексійович. – Ще 2 квартири передано власникам на умовах довгострокового пільгового кредиту на 15 років під 3% річних.

Загальна площа нового триповерхового житлового будинку – 1109,64 м2, що включає 12 квартир, зокрема: трикімнатні – 3 квартири, двокімнатні – 9 квартир. Загальна площа забудови – 438,5 м2.

Вартість будівництва складає 10130,0 тис. грн, зокрема, районний бюджет – 6 тис. грн; кошти КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» – 373 тис. грн; власні кошти фізичних осіб – 400 тис. грн.

Будівництво дало змогу забезпечити службовим житлом працівників освіти – 5 квартир та медицини – 5 квартир, спеціальності яких вкрай затребувані на ринку праці району.

Повернутись Створено: 18 квітня 2019 року, 16:57 Переглядів: 438

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація