Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Ямполі відкрили спортивний клуб «Спарта» Роздрукувати

У місті Ямполі відбулось урочисте відкриття спортивного клубу «Спарта» в залі Ямпільського відділення поліції. На заході були присутні депутати обласної Ради Микола Копачевський та Михайло Вдовцов, заступник керівника виконавчого апарату Ямпільської районної ради Ірина Савицька, депутат Ямпільської районної ради Евеліна Вовк, начальник Ямпільського відділення поліції Руслан Мілевський.

В клубі буде функціонувати декілька спортивних груп, у яких діти займатимуться різними видами спортивної боротьби: дзюдо, тхеквондо, змішаними єдиноборствами. Особливість закладу – можливість тренуватись не лише міським дітям, але і з сіл району.

– Ми маємо на меті створити відповідні об’єкти в районі у більшості населених пунктів задля популяризації здорового способу життя. Ця ініціатива та відповідні програми повинні стати пріоритетом для сільських рад. Для кожної громади має бути доступною фізична культура, а відтак – здоровий спосіб життя, – сказав Михайло Вдовцов.

Депутат обласної Ради відзначив, що лише за підтримки керівництва районної ради та адміністрації, депутатів районної ради, приватних підприємців, батьків, громадських активістів вдалось відкрити дитячу спортивну секцію.

Після церемонії відкриття відбулись і перші показові змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат. У них взяли участь наймолодші вихованці, які тільки починають займатися єдиноборствами. А працівники поліції організували для спортсменів та їхніх батьків солодке частування.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:09 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація