23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Ямполі відкрили спортивний клуб «Спарта» Роздрукувати

У місті Ямполі відбулось урочисте відкриття спортивного клубу «Спарта» в залі Ямпільського відділення поліції. На заході були присутні депутати обласної Ради Микола Копачевський та Михайло Вдовцов, заступник керівника виконавчого апарату Ямпільської районної ради Ірина Савицька, депутат Ямпільської районної ради Евеліна Вовк, начальник Ямпільського відділення поліції Руслан Мілевський.

В клубі буде функціонувати декілька спортивних груп, у яких діти займатимуться різними видами спортивної боротьби: дзюдо, тхеквондо, змішаними єдиноборствами. Особливість закладу – можливість тренуватись не лише міським дітям, але і з сіл району.

– Ми маємо на меті створити відповідні об’єкти в районі у більшості населених пунктів задля популяризації здорового способу життя. Ця ініціатива та відповідні програми повинні стати пріоритетом для сільських рад. Для кожної громади має бути доступною фізична культура, а відтак – здоровий спосіб життя, – сказав Михайло Вдовцов.

Депутат обласної Ради відзначив, що лише за підтримки керівництва районної ради та адміністрації, депутатів районної ради, приватних підприємців, батьків, громадських активістів вдалось відкрити дитячу спортивну секцію.

Після церемонії відкриття відбулись і перші показові змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат. У них взяли участь наймолодші вихованці, які тільки починають займатися єдиноборствами. А працівники поліції організували для спортсменів та їхніх батьків солодке частування.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:09 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація