Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Ямполі відкрили спортивний клуб «Спарта» Роздрукувати

У місті Ямполі відбулось урочисте відкриття спортивного клубу «Спарта» в залі Ямпільського відділення поліції. На заході були присутні депутати обласної Ради Микола Копачевський та Михайло Вдовцов, заступник керівника виконавчого апарату Ямпільської районної ради Ірина Савицька, депутат Ямпільської районної ради Евеліна Вовк, начальник Ямпільського відділення поліції Руслан Мілевський.

В клубі буде функціонувати декілька спортивних груп, у яких діти займатимуться різними видами спортивної боротьби: дзюдо, тхеквондо, змішаними єдиноборствами. Особливість закладу – можливість тренуватись не лише міським дітям, але і з сіл району.

– Ми маємо на меті створити відповідні об’єкти в районі у більшості населених пунктів задля популяризації здорового способу життя. Ця ініціатива та відповідні програми повинні стати пріоритетом для сільських рад. Для кожної громади має бути доступною фізична культура, а відтак – здоровий спосіб життя, – сказав Михайло Вдовцов.

Депутат обласної Ради відзначив, що лише за підтримки керівництва районної ради та адміністрації, депутатів районної ради, приватних підприємців, батьків, громадських активістів вдалось відкрити дитячу спортивну секцію.

Після церемонії відкриття відбулись і перші показові змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат. У них взяли участь наймолодші вихованці, які тільки починають займатися єдиноборствами. А працівники поліції організували для спортсменів та їхніх батьків солодке частування.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:09 Переглядів: 534

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація