Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Заозерному за участі депутата обласної Ради оновлено спортзал Роздрукувати

Подією не лише для учнів Заозерненської ЗШ І-ІІІ ступенів, а й для всієї громади села Заозерне Тульчинського району стало відкриття оновленої спортивної зали після проведення капітального ремонту.

 Саме депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП»  Ігор Лещенко подав ідею  участі сільської ради в обласному конкурсі проектів, супроводжував його, а підприємство профінансувало проект на суму 113 тис. грн. Сільський голова Ірина Басараб доклала чимало зусиль і енергії у розробці проекту «Здорові  діти – щаслива громада» і долучила  13 тис. грн. з сільського бюджету.  Ще 70 тис. грн. додала  обласна Рада. В ході реалізації проекту з’явилася потреба в додаткових роботах ще на 15 тис. грн. , які на себе взяв також «Вінницький бройлер». Так, спільними зусиллями птахофабрики та сільської громади,вдалось залучити більше 200 тисяч грн. на оновлення шкільного спортзалу.

Під час урочистостей в оновленій спортивній залі Ігор Лещенко, який є триразовим чемпіоном світу та чемпіоном Європи з жиму лежачи, вручив грамоти, грошові винагороди та  вітаміни для спортсменів - Ярославу Козиру (4 клас) за І місце в обласних змаганнях з ушу  і Роману Гончаруку (8 клас) за ІІІ місце в вибірковому турі з самбо.

До святкового дійства долучились депутати Тульчинської районної ради, сільські активісти та підприємці, які завітали на захід із подарунками. Таким чином, партнерство птахофабрики та сільської ради активізувало всю громаду і продемонструвало, що у співпраці є запорука успіху та розвитку.

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 15:38 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація