23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Заозерному за участі депутата обласної Ради оновлено спортзал Роздрукувати

Подією не лише для учнів Заозерненської ЗШ І-ІІІ ступенів, а й для всієї громади села Заозерне Тульчинського району стало відкриття оновленої спортивної зали після проведення капітального ремонту.

 Саме депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП»  Ігор Лещенко подав ідею  участі сільської ради в обласному конкурсі проектів, супроводжував його, а підприємство профінансувало проект на суму 113 тис. грн. Сільський голова Ірина Басараб доклала чимало зусиль і енергії у розробці проекту «Здорові  діти – щаслива громада» і долучила  13 тис. грн. з сільського бюджету.  Ще 70 тис. грн. додала  обласна Рада. В ході реалізації проекту з’явилася потреба в додаткових роботах ще на 15 тис. грн. , які на себе взяв також «Вінницький бройлер». Так, спільними зусиллями птахофабрики та сільської громади,вдалось залучити більше 200 тисяч грн. на оновлення шкільного спортзалу.

Під час урочистостей в оновленій спортивній залі Ігор Лещенко, який є триразовим чемпіоном світу та чемпіоном Європи з жиму лежачи, вручив грамоти, грошові винагороди та  вітаміни для спортсменів - Ярославу Козиру (4 клас) за І місце в обласних змаганнях з ушу  і Роману Гончаруку (8 клас) за ІІІ місце в вибірковому турі з самбо.

До святкового дійства долучились депутати Тульчинської районної ради, сільські активісти та підприємці, які завітали на захід із подарунками. Таким чином, партнерство птахофабрики та сільської ради активізувало всю громаду і продемонструвало, що у співпраці є запорука успіху та розвитку.

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 15:38 Переглядів: 640

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація