23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Жданівській громаді розпочала роботу нова амбулаторія Роздрукувати

Сьогодні у Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини Жданівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

– Будівництво такого потрібного для громади закладу стало можливим завдяки реформам, які розпочалися у нашій державі і реально торкнулися навіть невеликих сільських громад, ­– каже сільська голова Станіслава Ядвіжина.

Жданівська амбулаторія відноситься до типу амбулаторій групової практики медицини. В амбулаторії працює два лікаря, у зоні обслуговування – 4300 жителів, з яких 3000 уклали декларації з лікарями амбулаторії.

Будівництвом Жданівської амбулаторія передбачено також і службове житло для лікарів.

На будівництво Жданівської амбулаторії було передбачено 9,63 млн грн, (субвенція з державного бюджету – 8,67 млн грн, співфінансування з  місцевих бюджетів – 0,96 млн грн).

З початку будівництва амбулаторії освоєно коштів у сумі 8,3 млн грн, зокрема: субвенція із державного бюджету – 7,6 млн грн; з місцевих бюджетів – 0,7 млн грн.

– Замовником будівництва виступив Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, а безпосереднім виконавцем робіт за результатами тендеру стала будівельна фірма «СТАМ» м. Вінниця, – продовжує сільська голова Станіслава Ядвіжина. – Варто зазначити, що багато організаційних питань з будівництва і облаштування об’єкту взяв на себе Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Не залишились осторонь реалізації проєкту й інвестори, які працюють у громаді. Значний обсяг робіт з благоустрою виконало місцеве комунальне підприємство «Війтівецький господар».

Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря.

Для розвитку сільської медицини та покращення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій у Вінницькій області заплановано побудувати 15 амбулаторій. Будівництво здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходів, спрямовані на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості та співфінансування із місцевих бюджетів.

На будівництво амбулаторій передбачено майже 141,68 млн грн, зокрема, 128,36 млн грн – субвенція з державного бюджету та співфінансування із місцевих бюджетів становить 13,32 млн грн.

Для новозбудованих амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету (7 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (733,31 тис. грн) закуплено 14 спеціалізованих легкових автомобілів. Наразі здійснюється передача автомобілів на баланс територіальних громад.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 17:57 Переглядів: 305

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація