Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

У Жданівській громаді розпочала роботу нова амбулаторія Роздрукувати

Сьогодні у Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини Жданівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

– Будівництво такого потрібного для громади закладу стало можливим завдяки реформам, які розпочалися у нашій державі і реально торкнулися навіть невеликих сільських громад, ­– каже сільська голова Станіслава Ядвіжина.

Жданівська амбулаторія відноситься до типу амбулаторій групової практики медицини. В амбулаторії працює два лікаря, у зоні обслуговування – 4300 жителів, з яких 3000 уклали декларації з лікарями амбулаторії.

Будівництвом Жданівської амбулаторія передбачено також і службове житло для лікарів.

На будівництво Жданівської амбулаторії було передбачено 9,63 млн грн, (субвенція з державного бюджету – 8,67 млн грн, співфінансування з  місцевих бюджетів – 0,96 млн грн).

З початку будівництва амбулаторії освоєно коштів у сумі 8,3 млн грн, зокрема: субвенція із державного бюджету – 7,6 млн грн; з місцевих бюджетів – 0,7 млн грн.

– Замовником будівництва виступив Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, а безпосереднім виконавцем робіт за результатами тендеру стала будівельна фірма «СТАМ» м. Вінниця, – продовжує сільська голова Станіслава Ядвіжина. – Варто зазначити, що багато організаційних питань з будівництва і облаштування об’єкту взяв на себе Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Не залишились осторонь реалізації проєкту й інвестори, які працюють у громаді. Значний обсяг робіт з благоустрою виконало місцеве комунальне підприємство «Війтівецький господар».

Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря.

Для розвитку сільської медицини та покращення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій у Вінницькій області заплановано побудувати 15 амбулаторій. Будівництво здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходів, спрямовані на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості та співфінансування із місцевих бюджетів.

На будівництво амбулаторій передбачено майже 141,68 млн грн, зокрема, 128,36 млн грн – субвенція з державного бюджету та співфінансування із місцевих бюджетів становить 13,32 млн грн.

Для новозбудованих амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету (7 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (733,31 тис. грн) закуплено 14 спеціалізованих легкових автомобілів. Наразі здійснюється передача автомобілів на баланс територіальних громад.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 17:57 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація