Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Жданівській громаді розпочала роботу нова амбулаторія Роздрукувати

Сьогодні у Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини Жданівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

– Будівництво такого потрібного для громади закладу стало можливим завдяки реформам, які розпочалися у нашій державі і реально торкнулися навіть невеликих сільських громад, ­– каже сільська голова Станіслава Ядвіжина.

Жданівська амбулаторія відноситься до типу амбулаторій групової практики медицини. В амбулаторії працює два лікаря, у зоні обслуговування – 4300 жителів, з яких 3000 уклали декларації з лікарями амбулаторії.

Будівництвом Жданівської амбулаторія передбачено також і службове житло для лікарів.

На будівництво Жданівської амбулаторії було передбачено 9,63 млн грн, (субвенція з державного бюджету – 8,67 млн грн, співфінансування з  місцевих бюджетів – 0,96 млн грн).

З початку будівництва амбулаторії освоєно коштів у сумі 8,3 млн грн, зокрема: субвенція із державного бюджету – 7,6 млн грн; з місцевих бюджетів – 0,7 млн грн.

– Замовником будівництва виступив Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, а безпосереднім виконавцем робіт за результатами тендеру стала будівельна фірма «СТАМ» м. Вінниця, – продовжує сільська голова Станіслава Ядвіжина. – Варто зазначити, що багато організаційних питань з будівництва і облаштування об’єкту взяв на себе Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Не залишились осторонь реалізації проєкту й інвестори, які працюють у громаді. Значний обсяг робіт з благоустрою виконало місцеве комунальне підприємство «Війтівецький господар».

Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря.

Для розвитку сільської медицини та покращення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій у Вінницькій області заплановано побудувати 15 амбулаторій. Будівництво здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходів, спрямовані на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості та співфінансування із місцевих бюджетів.

На будівництво амбулаторій передбачено майже 141,68 млн грн, зокрема, 128,36 млн грн – субвенція з державного бюджету та співфінансування із місцевих бюджетів становить 13,32 млн грн.

Для новозбудованих амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету (7 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (733,31 тис. грн) закуплено 14 спеціалізованих легкових автомобілів. Наразі здійснюється передача автомобілів на баланс територіальних громад.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 17:57 Переглядів: 402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація