23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Жмеринці депутат обласної Ради нагородила переможця номінації «Молодий медичний працівник року» Роздрукувати

В Жмеринці відбулась урочиста церемонія нагородження переможців VІІІ міського конкурсу  «Молода людина року». Переможців визначили у 10 номінаціях, які стосувалися галузі правоохоронних органів, держслужби, культури, лідерства, спорту, освіти, медицини, підприємництва, військової служби та робітничих професій.

Під час проведення нагородження всім переможцям та лауреатам конкурсу вручили почесні грамоти та статуетки за вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики та з нагоди відзначення Дня молоді в Україні.

Гостем свята була депутат обласної Ради Людмила Щербаківська, яка вручила почесні відзнаки лікарю Максиму Верещинському, переможцю у номінації «Молодий медичний працівник року».

- Такі конкурси ще раз підтверджують – Україна багата на талановиту молодь, яка може брати на себе відповідальність і реалізовувати сміливі проекти, – сказала Людмила Щербаківська.

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 09:39 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація