Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасник антитерористичної операції звернувся за допомогою до першого заступника голови обласної Ради Роздрукувати

2 листопада перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська здійснила виїзний прийом громадян у Немирівському районі. Під час прийому розглянути питання мешканців району їй допомагали заступник голови районної ради Михайло Мовчан та перший заступник голови міста Немирова Микола Торохтій. Було надано 11 заяв від жителів міста і району для надання матеріальної допомоги на лікування, проведення операцій та у зв’язку з важким матеріальним становищем.

Мешканець села Дубовець учасник АТО Юрій Сидоренко звернувся за допомогою щодо оформлення документів для отримання матеріальної допомоги на лікування від осколкового поранення. Рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №123 з місцевих бюджетів надається одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих, сім’ям померлих, демобілізованих військовослужбовців та особам, які отримали поранення під час проходження АТО в східних областях України.

Разом з тим депутат обласної Ради Сергій Лановик провів прийом громадян в громадській приймальні Ради. За допомогою звернулися вдови учасників-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Відтак, Лариса Паньковська попрохала облаштувати гранітну меморіальну дошку поряд з пам’ятником жертвам Чорнобильської катастрофи та увіковічнити імен тих, хто вже віддав своє життя після трагедії. Крім того, розглянули питання матеріальної підтримки громадської організації „Союз Чорнобиль України”. Загалом Сергій Якович розглянув 9 звернень мешканців міста і області та надав їм фахову допомогу.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 17:09 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація