Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасник АТО отримав допомогу від депутата Роздрукувати

До депутата обласної Ради Геннадія Мазура звернувся волонтер, головний редактор газети «Тростянецькі вісті» Анатолій Савченко з проханням допомогти учаснику антитерористичної операції Олександру Полюньку. Така нагода трапилася 9 жовтня, після проведення 36 сесії Тростянецької районної ради.

– У свої 33 роки Олександр пережив багато горя, – розповідає Геннадій Федорович. – Після оголошення у 2014-му році першої хвилі мобілізації Тростянецьким об’єднаним військовим комісаріатом він був призваний до лав Збройних сил України і у складі нині розформованої 51-ї окремої механізованої бригади відправився на фронт. Обороняв український суверенітет під Амвросіївкою, що на Донеччині. Тоді якраз розгорався Іловайський котел. Наприкінці серпня 2014-го року у тому кривавому місиві загинули сотні добровольців та бійців ЗСУ. Чимало захисників потрапили в полон та пропали безвісти. Полоненим судилося бути й Олександру Полюньку. Разом з побратимами його захопили російські десантники 27 серпня. Два дні охороняли в кукурудзяному полі, а потім через Росію вивезли у місто Сніжне. Утримували в боксах гаража місцевої поліції. Тиснули морально і фізично, абияк годували двічі на день пісною кашею та скибкою хліба. Контуженого, морально спустошеного 27-річного чоловіка обміняли 15 вересня того ж року. Олександр ще до цього часу не оговтався.

Напередодні Дня захисника Вітчизни, який в Україні  відзначається 14 жовтня, у присутності Анатолія Савченка та голови благодійного фонду «Тростянеччина» Тетяни Комар Геннадій Мазур подарував герою мобільний телефон, якого він через фінансову скруту досі не мав.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2019 року, 16:54 Переглядів: 310

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація