Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасник бойових дій звернувся за допомогою Роздрукувати

12 січня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, за участі депутатів міської ради Юрія Іорданова та Олександра Ревунова, провела зустріч з учасником бойових дій Ростиславом Чубатюком.

Мешканець міста Вінниці звернувся з проханням допомогти у вирішенні питання щодо надання земельної ділянки в межах міста. Департамент архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради повідомив про те, що Ростислав Володимирович, згідно з поданою заявою, внесений до списку бажаючих отримати ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та зареєстрований у пільговому списку «Учасники бойових дій» щодо першочергового отримання зазначеної ділянки.

Член постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи міської ради Олександр Ревунов зобов’язався поінформувати про вирішення зазначеного питання. Людмила Щербаківська взяла на свій особистий контроль питання щодо надання земельної ділянки учаснику бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

 

Повернутись Створено: 12 січня 2017 року, 14:10 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація