Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасник Революції гідності Микола Рудик отримав відзнаку обласної Ради Роздрукувати

23 жовтня голова обласної Ради Сергій Свитко вручив Почесну відзнаку обласної Ради “За вагомий внесок у розвиток Вінниччини” учаснику Революції гідності Миколі Володимировичу Рудику.

Варто зазначити, що Микола Володимирович Рудик був представлений до нагороди, згідно з розпорядженням голови обласної Ради №125 від 12 жовтня 2015 року,  з нагоди відзначення Дня захисника України  та  Дня Українського козацтва, але в зв’язку з об’єктивними обставинами не зміг її отримати під час урочистої церемонії, що відбулась в обласній Раді 13 жовтня цього року.

Вітаючи Героя Майдану, голова обласної Ради Сергій Свитко підкреслив, що зазначеною нагородою Микола Володимирович удостоєний за відродження духовної спадщини Українського козацтва, активну участь у Революції Гідності, стійку громадянську позицію і мужність, а також за особистий внесок у розвиток громадянського суспільства в області. Він побажав герою міцного здоров’я, благополуччя, духовної сили та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

В свою чергу, дякуючи за відзнаку, Микола Рудик зазначив:

– Наш народ сильний, міцний, ми повинні вірити в свою перемогу у нинішній війні й просити Бога, щоб допоміг всьому українському народові у цій перемозі.

Для довідки: Микола Володимирович Рудик – активний учасник Революції Гідності, отримав поранення, перебуваючи на Майдані у Києві в ніч з 18 на 19 лютого, від кулі із снайперської гвинтівки та від осколка гранати. До поранення його діяльність була пов’язана з професійним спортом, за спеціальністю – дитячий реабілітолог, надавав послуги дітям, хворим на ДЦП. Через отримане поранення попередня діяльність стала неможливою, однак продовжує активне життя, проводячи різні спортивні заходи для учнів вінницьких загальноосвітніх шкіл.

Повернутись Створено: 23 жовтня 2015 року, 16:39 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація