23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасникам бойових дій відшкодовуватимуть кошти за навчання Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила, що депутати обласної Ради підтримали питання стосовно звернення до народних депутатів про відшкодування коштів за навчання на заочній формі у професійно-технічних та вищих освітніх закладах учасникам бойових дій.

За словами Людмили Анатоліївни, питання розглядалось на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, яку вона очолює, та викликало чимало дискусій.

- Питання щодо відшкодування коштів за навчання виникло доволі давно, - зазначила Людмила Станіславенко. - Сьогодні хлопці, які стали на захист нашої держави, які боронять наш мирний спокій на передових позиціях, фактично, не мають можливості отримати компенсацію за навчання. Окрім того, важливо розуміти, що більшість військовослужбовців – це люди, які мають родини, роботу та дітей і не мають можливості навчатися на денній формі. Розуміючи актуальність зазначеного питання, депутати обласної Ради після обговорення на постійній комісії одноголосно підтримали звернення до депутатів Верховної Ради.

В Україні є низка законів, відповідно до яких військовослужбовцям та членам їхніх родин відшкодовуються кошти за навчання. Мова йде про статтю 12 Закону України №3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та №425-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, або під час масових акцій громадянського протесту, дітей зареєстрованих, як внутрішньо переміщених осіб, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти». Відповідно до них передбачається відшкодування коштів учасникам бойових дій та їхнім дітям, у тому числі, якщо вони навчаються у професійно-технічних та вищих закладах освіти до закінчення навчального закладу, проте до досягнення ними 23 років.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 16:48 Переглядів: 471

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація