23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники АТО та їхні діти зможуть отримати компенсацію за навчання Роздрукувати

Під час засідання 10-ї сесії обласної Ради депутати схвалили рішення про «Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей», який озвучила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

Відповідно до Порядку, визначається механізм здійснення одноразової компенсаційної виплати студентам (уродженцям Вінницької області), з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їхніх дітей. Також це стосується дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, в межах коштів, виділених з обласного бюджету на вказані цілі.

Згідно із зазначеним Порядком, Департамент освіти і науки облдержадміністрації на підставі поданих списків вищими навчальними закладами Вінницької області І-ІІ та III- IV рівнів акредитації, незалежно від форми власності, формує узагальнені списки осіб та направляє Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, який готує проект рішення про одноразову компенсаційну виплату та подає на затвердження обласній Раді.

На підставі затвердженого рішення обласної Ради Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проводить розподіл коштів для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, виділених з обласного бюджету місцевим бюджетам і подає його до Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Департамент фінансів, відповідно до отриманої інформації від Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, готує відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету.

Затверджені обласною Радою списки для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації надсилає до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, які здійснюють нарахування та виплату коштів на банківські рахунки.

Для отримання одноразової компенсаційної виплати за навчання учасник антитерористичної операції звертається до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою. Це стосується і дітей, з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в антитерористичній операції.

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 14:48 Переглядів: 2948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація