Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасники АТО та їхні діти зможуть отримати компенсацію за навчання Роздрукувати

Під час засідання 10-ї сесії обласної Ради депутати схвалили рішення про «Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей», який озвучила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

Відповідно до Порядку, визначається механізм здійснення одноразової компенсаційної виплати студентам (уродженцям Вінницької області), з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їхніх дітей. Також це стосується дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, в межах коштів, виділених з обласного бюджету на вказані цілі.

Згідно із зазначеним Порядком, Департамент освіти і науки облдержадміністрації на підставі поданих списків вищими навчальними закладами Вінницької області І-ІІ та III- IV рівнів акредитації, незалежно від форми власності, формує узагальнені списки осіб та направляє Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, який готує проект рішення про одноразову компенсаційну виплату та подає на затвердження обласній Раді.

На підставі затвердженого рішення обласної Ради Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проводить розподіл коштів для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, виділених з обласного бюджету місцевим бюджетам і подає його до Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Департамент фінансів, відповідно до отриманої інформації від Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, готує відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету.

Затверджені обласною Радою списки для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації надсилає до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, які здійснюють нарахування та виплату коштів на банківські рахунки.

Для отримання одноразової компенсаційної виплати за навчання учасник антитерористичної операції звертається до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою. Це стосується і дітей, з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в антитерористичній операції.

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 14:48 Переглядів: 2992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація