Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасники байкерського мотопробігу «За єдність української держави» відвідали Вінницю Роздрукувати

25 липня у Вінниці зупинився байкерський мотопробіг «За єдність української держави». Колона байкарів із державним прапором України та національним кримсько-татарським стягом припаркувалися на вінницькому Майдані Незалежності.

– Основна мета такого мотопробігу, – це єдність, сказав один із учасників марафону Ігор з позивним «Афганець». – Ми хочемо показати єдність України без політики. У нас виключно українські та кримсько-татарські прапори, ніякої політичної символіки.  

Байкери вже протягом трьох днів перебувають в дорозі, зупиняються в різних містах країни, фотографуються із перехожими та пропонують усім охочим підписати прапори.

Їдуть учасники марафону від Ужгорода до Хортиці в Запорізькій області. Відвідають Маріуполь та кримський Чонгар. Учасники мотопробігу повідомляють, що планують відвідати 19 українських міст, в кожному місті жителі пишуть побажання на прапорі України, які вони залишать українським воїнам у Маріуполі.

У звичайному житті байкери є приватними підприємцями з різних міст.

На зустріч із байкерами прийшли заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк та депутати обласної Ради Григорій Зозуля і Олександр Васильчук.  

– Мотопробіг відбувається під гаслом «Україна – єдина». Своїм прикладом хлопці, які проїдуть через всю країну, показують, що наша країна єдина, попри події, що відбуваються на сході, – сказав Олександр Крученюк.

Учасники «Мотопробігу Єдності» вже встигли проїхати через Ужгород, Тернопіль, Львів та Хмельницький, а далі вирушать у Житомир, Київ, Полтаву, Дніпро, Волноваху, Маріуполь, Запоріжжя.

– В житті я займаюся будівництвом. Ще Генрі Форд говорив: «Якщо ти можеш залишити своє виробництво, то ти хороший керівник». Серед учасників пробігу є також учасники АТО. Багато з нас пройшов через це в добровольчих батальйонах. Серед них і я, в мене є орден Народного героя України, – розповів Олександр з позивним «Хан».

Усю відстань – від Карпат до Хортиці – мають намір подолати лише з десяток учасників. У дорозі вони перебуватимуть ще тиждень.

Перед фінішем, островом Хортиця, на Чонгарі на блокпості мотоциклісти залишать кримськотатарський прапор, який підписали у різних куточках України. Також учасники завітають до військових під Маріуполем, щоб залишити там жовто-блакитний стяг.

Повернутись Створено: 25 липня 2018 року, 12:36 Переглядів: 540

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація