23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники байкерського мотопробігу «За єдність української держави» відвідали Вінницю Роздрукувати

25 липня у Вінниці зупинився байкерський мотопробіг «За єдність української держави». Колона байкарів із державним прапором України та національним кримсько-татарським стягом припаркувалися на вінницькому Майдані Незалежності.

– Основна мета такого мотопробігу, – це єдність, сказав один із учасників марафону Ігор з позивним «Афганець». – Ми хочемо показати єдність України без політики. У нас виключно українські та кримсько-татарські прапори, ніякої політичної символіки.  

Байкери вже протягом трьох днів перебувають в дорозі, зупиняються в різних містах країни, фотографуються із перехожими та пропонують усім охочим підписати прапори.

Їдуть учасники марафону від Ужгорода до Хортиці в Запорізькій області. Відвідають Маріуполь та кримський Чонгар. Учасники мотопробігу повідомляють, що планують відвідати 19 українських міст, в кожному місті жителі пишуть побажання на прапорі України, які вони залишать українським воїнам у Маріуполі.

У звичайному житті байкери є приватними підприємцями з різних міст.

На зустріч із байкерами прийшли заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк та депутати обласної Ради Григорій Зозуля і Олександр Васильчук.  

– Мотопробіг відбувається під гаслом «Україна – єдина». Своїм прикладом хлопці, які проїдуть через всю країну, показують, що наша країна єдина, попри події, що відбуваються на сході, – сказав Олександр Крученюк.

Учасники «Мотопробігу Єдності» вже встигли проїхати через Ужгород, Тернопіль, Львів та Хмельницький, а далі вирушать у Житомир, Київ, Полтаву, Дніпро, Волноваху, Маріуполь, Запоріжжя.

– В житті я займаюся будівництвом. Ще Генрі Форд говорив: «Якщо ти можеш залишити своє виробництво, то ти хороший керівник». Серед учасників пробігу є також учасники АТО. Багато з нас пройшов через це в добровольчих батальйонах. Серед них і я, в мене є орден Народного героя України, – розповів Олександр з позивним «Хан».

Усю відстань – від Карпат до Хортиці – мають намір подолати лише з десяток учасників. У дорозі вони перебуватимуть ще тиждень.

Перед фінішем, островом Хортиця, на Чонгарі на блокпості мотоциклісти залишать кримськотатарський прапор, який підписали у різних куточках України. Також учасники завітають до військових під Маріуполем, щоб залишити там жовто-блакитний стяг.

Повернутись Створено: 25 липня 2018 року, 12:36 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація