Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасники бойових дій підняли Державний прапор України у центрі Вінниці Роздрукувати

23 серпня у Вінниці  з нагоди Дня Державного прапора відбулися урочистості.  Майже 200 вінницьких школярів у вишиванках влаштували флешмоб  «Україна – єднає!»

Почесне право підняти державний прапор у Вінниці доручили головній медичній сестрі медичної частини Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, старшині військової служби за контрактом Ользі Бабкіній.  Ольга – учасник бойових дій. Брала участь у виконанні першого за історію незалежності України оперативного втручання в польових умовах, що дозволило врятувати життя військовослужбовцю. Нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Також прапор піднімав учасник бойових дій, старший сержант військової частини А2656 Євген Ісаєв.  У складі 79 окремої десантно-штурмової бригади брав участь у звільненні міст Слов’янськ, Краматорськ, Красний Лиман, в обороні населених пунктів Кримське, Трьохізбенка, Зеленопілля. В районі останнього отримав важке поранення.  Євген Ісаєв нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі», а також відомчими нагородами.

У заході взяв участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов,  депутати обласної Ради, військові. Прийшло багато вінничан у вишиванках та дітьми.

Перед початком урочистої церемонії  учасниці Академії національних традицій, студій «Благо» та «Лілея» у синіх та жовтих сукнях виконали танець під акомпанемент Вінницького муніципального оркестру «Він Бенд», який виконав композицію «Вставай, Україно!»

Після підняття Державного прапору шану йому віддали військовослужбовці Вінницького гарнізону: вони під музичний супровід власного оркестру пройшли площею зі стягом. А близько 200 молодих хлопців та дівчат у вишиванках та з маленькими прапорцями в руках виконали танець під патріотичну композицію.

Повернутись Створено: 23 серпня 2019 року, 11:51 Переглядів: 265

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація