23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники форуму надали свої пропозиції щодо вдосконалення реформування місцевого самоврядування Роздрукувати

Під час проведення форуму на тему: «Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики» відбулись дві тематичні секції, на яких розглянули подальший ефективний розвиток місцевого самоврядування шляхом прийняття відповідних законодавчих змін. Також обговорили один із ключових інструментів для розвитку регіонів в умовах децентралізації – підтримку державних розвиткових фондів і проектів міжнародної технічної допомоги донорів.

В першій дискусійній панелі щодо законодавчого забезпечення сприяння розвитку територій виступили координатор Центрального офісу реформ, Мінрегіон – Програма «U-LEAD з Європою» Іван Лукеря, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна та Дашівський селищний голова Іллінецького району Сергій Титаренко.

Директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко та експерт з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк поінформували про інструменти та можливості регіонального розвитку.

Голови районних рад та районних державних адміністрацій, представники громадських організацій, депутати обласної Ради долучились до дискусійного обговорення внесення змін до законодавчих актів щодо децентралізаційних процесів на місцевому рівні та надали свої пропозиції для вдосконалення реформування місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 16:11 Переглядів: 498

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація