Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасники конференції обговорили проблеми формування ефективної системи публічного управління на місцевому рівні Роздрукувати

28 жовтня в Одеському регіональному інституті державного управління відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід». У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Учасників заходу привітали директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Микола Іжа, керівництво Національної академії державного управління при Президентові України, Одеської обласної державної адміністрації та Одеського міської ради.

Про розвиток громадянського суспільства, як сучасної вимоги реформування публічного управління та адміністрування поінформував доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент Андрій Крупник.

Провідний політик, народний депутат України ІІІ, VI та VII скликань, член Громадської ради ОРІДУ при Президентові України Сергій Гриневецький розповів про проблеми формування ефективної системи публічного управління на місцевому рівні.

Під час пленарного засідання заслухано доповіді на теми: «Про сучасні управлінські технології у діяльності Херсонської обласної державної адміністрації», «Розвиток професійних компетентностей публічних службовців з питань урядування: проблеми та шляхи розв’язання», «Перспективи використання технологій стратегічних комунікацій в системі державного управління».

Також учасники семінару взяли участь у секційних засіданнях за такими напрямами: «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації»; «Регіонально-економічна система: аналіз та шляхи розвитку»; «Соціокультурний розвиток територій Південного регіону: історичний досвід та сучасні перспективи»; «Теоретико-методологічне обґрунтування та напрями впровадження децентралізації на сучасному етапі»; «Україна в інтеграційних процесах»; «Запровадження технологій інформаційного суспільства на регіональному та місцевому рівнях»; «Проектно-орієнтоване публічне управління: теорія та практика»; «Реформування системи професійного навчання публічних службовців»; «Державно-правове регулювання в сфері публічного управління»; «Нові інструменти менеджменту в публічному управлінні».

Повернутись Створено: 28 жовтня 2016 року, 15:44 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація