23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники конференції обговорили проблеми формування ефективної системи публічного управління на місцевому рівні Роздрукувати

28 жовтня в Одеському регіональному інституті державного управління відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід». У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Учасників заходу привітали директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Микола Іжа, керівництво Національної академії державного управління при Президентові України, Одеської обласної державної адміністрації та Одеського міської ради.

Про розвиток громадянського суспільства, як сучасної вимоги реформування публічного управління та адміністрування поінформував доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент Андрій Крупник.

Провідний політик, народний депутат України ІІІ, VI та VII скликань, член Громадської ради ОРІДУ при Президентові України Сергій Гриневецький розповів про проблеми формування ефективної системи публічного управління на місцевому рівні.

Під час пленарного засідання заслухано доповіді на теми: «Про сучасні управлінські технології у діяльності Херсонської обласної державної адміністрації», «Розвиток професійних компетентностей публічних службовців з питань урядування: проблеми та шляхи розв’язання», «Перспективи використання технологій стратегічних комунікацій в системі державного управління».

Також учасники семінару взяли участь у секційних засіданнях за такими напрямами: «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації»; «Регіонально-економічна система: аналіз та шляхи розвитку»; «Соціокультурний розвиток територій Південного регіону: історичний досвід та сучасні перспективи»; «Теоретико-методологічне обґрунтування та напрями впровадження децентралізації на сучасному етапі»; «Україна в інтеграційних процесах»; «Запровадження технологій інформаційного суспільства на регіональному та місцевому рівнях»; «Проектно-орієнтоване публічне управління: теорія та практика»; «Реформування системи професійного навчання публічних службовців»; «Державно-правове регулювання в сфері публічного управління»; «Нові інструменти менеджменту в публічному управлінні».

Повернутись Створено: 28 жовтня 2016 року, 15:44 Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація