Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасники Координаційної ради ознайомилися із роботою комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Роздрукувати

Сьогодні, 22 березня, в рамках виїзного розширеного засідання  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування учасники ознайомилися із роботою «Вінницяоблводоканал». Зокрема, оглянули диспетчерську водопровідну станцію, блок фільтрів на водонапірній станції №2 та лабораторію, приміщення якої збудоване ще у 1936 році.

Візит на об’єкт відбувся під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександра Чернятинського та за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів, голів постійних комісій та фракцій обласної Ради,  голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів райдержадміністрацій, керівників департаментів, управлінь, відомств та організацій, голів сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад.

Про технічний процес збору та очистки води присутнім розповів начальник водопровідної станції КП «Вінницяоблводоканал» Леонтій Каракулько.

Інженер-технолог І категорії водопровідної станції КП «Вінницяоблводоканал» Володимир Григоренко на базі блоку фільтрів водопровідної станції №2 розповів про те, як відбуває фільтрація води та подальші кроки її очистки.

Про лабораторні дослідження води на підприємстві присутнім розповіла начальник хіміко-бактеріальної лабораторії КП «Вінницяоблводоканал» Аліна Кравчук.

Щоденно лабораторія «Вінницяоблводоканалу» бере проби води при заході на очисні споруди і при виході стоків у Південний Буг. Річку Південний Буг в районі стоків «Вінницяоблводоканалу» перевіряє не лише лабораторія підприємства, а й Південнобузька басейнова організація.

У 2017 році підприємство придбало установку з приготування та дозування активованого вугілля та цеоліту для водопровідної насосної станції № 3 «П'ятничани». Така установка покращить якість питної води. Також «Вінницяоблводоканал» придбав екскаватор JCB 3-CX для оперативного вирішення питань, пов’язаних з виконанням поточних ремонтів та ліквідацією аварійних ситуацій. Придбано 12 насосних станцій (6 – з шафами керування) для встановлення на водопровідних та каналізаційних насосних станціях.

У 2017 році до обласного бюджету підприємство «Вінницяоблводоканал» перерахувало чистого прибутку на суму 291 тис. грн. У 2017 році «Вінницяоблводоканал» проклав майже 5,5 км особливо ненадійних дільниць водопроводу, замінив майже 1,5 км каналізаційної мережі.

Протягом 2018 року в планах завершити реконструкцію дюкерного переходу від каналізаційної насосної станції №1А через Південний Буг. Вартість робіт  - 19 млн грн. У 2017 році  дюкерний перехід було частково відремонтовано на суму 8,7 млн грн за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду. Серед запланованого «Вінницяоблводоканалом» на 2018 рік – реконструкція мережі каналізації діаметром 700 мм та самопливного каналізаційного колектору діаметром 800 мм по вул. Князів Коріатовичів у Вінниці.

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 15:21 Переглядів: 628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація