Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасники круглого столу обговорили взаємодію державного сектору та громадянського суспільства у запобіганні корупції в Україні Роздрукувати

17 листопада на Вінниччині з ініціативи громадської організації „Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам” відбувся круглий стіл на тему: „Взаємодія державного сектору та громадянського суспільства у запобіганні корупції в Україні”.

Участь у роботі зібрання взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, організатор заходу – голова Правління громадської організації, кандидат юридичних наук Павло Комірчий, член Правління Володимир Пентєгов, представники правоохоронних органів та прокуратури, члени відокремлених підрозділів громадської організації, викладачі вінницьких вишів, студентський парламент Вінниччини, громадськість та засоби масової інформації.

– Звичайно, громадянське суспільство повинне взаємодіяти з владою задля запобігання корупції. Адже корупція втручається в сферу національних інтересів, впливає на прийняття рішень органами як виконавчої гілки влади, так і місцевого самоврядування, – зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові. – Тому саме громадський моніторинг дозволить підсилити можливості суспільства в запобіганні, протидії корупції під час вчинення корупційних дій посадовцями органів влади.

Протягом засідання учасники обговорили питання державної політики у сфері запобігання корупції, прозорості діяльності органів державної влади, як однієї з умов протидії корупції в Україні, отриманні об’єктивної інформації та її поширення в засобах масової інформації.

За результатами обговорення, були надані пропозиції щодо заходів із розвитку та вдосконалення антикорупційного законодавства та прийнята відповідна резолюція. Всі ці кроки дадуть моживість ативізувати взаємодію державного сектору та громадянського суспільства в області.

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 16:23 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація