23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники круглого столу підготували звернення щодо національно-патріотичного виховання молоді Роздрукувати

5 липня в приміщенні філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва відбулося засідання круглого столу на тему: “Національно-патріотичне виховання - як основа національної безпеки, суверенітету та незалежності держави”.

Ініціаторами проведення заходу виступили заступник голови Громадської ради при обласній Раді, президент Вінницької обласної Асоціації ветеранів силових структур Петро Бойко, депутат обласної Ради Володимир Барцьось та керівник Вінницького осередку Цивільного Корпусу “Азов” Олександр Яремчук.

У зібранні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати Вінницької обласної Ради, представники місцевої влади, керівники громадських організацій, учасники бойових дій на сході України, представники ветеранських, військових, молодіжних, волонтерських організацій, науковці та інтелігенція.

Відкриваючи засідання, заступник голови Громадської ради при обласній Раді, керівник Вінницької обласної Асоціації ветеранів силових структур Петро Бойко зазначив, що виховання патріотизму та формування національної свідомості в українських громадян, особливо молоді сьогодні є питанням національної безпеки для української держави. Тому необхідно акцентувати увагу на проблемних питаннях у цій сфері, які потребують негайного вирішення. Серед них найголовніше – це відсутність обласної Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді та єдиного координаційного структурного підрозділу - відповідального за цей напрям на регіональному рівні.

– Основним завданням нашого зібрання – сьогодні спільно напрацювати пропозиції щодо розробки обласної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, – наголосила перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

– А наступним кроком має бути винесення цього питання на обговорення Громадської ради при обласній Раді, – підкреслив Петро Бойко.

В ході жвавої дискусії учасники круглого столу також обговорили питання щодо національно-патріотичного виховання в умовах агресії з боку Російської Федерації та війни на сході України; питання волонтерства; ролі державних, регіональних органів влади та громадськості в національно-патріотичному вихованні.

Підсумком обговорення стало ухвалення Звернення-резолюції «Національно-патріотичне виховання – як основа національної безпеки, суверенітету та незалежності держави», адресованим голові Вінницької облдержадміністрації Валерію Коровію, голові Вінницької обласної Ради Анатолію Олійнику, депутатам Вінницької обласної Ради 7 скликання.

Також запропоновано створити робочу групу з фахівців Вінницької облдержадміністрації, депутатів Вінницької облради з широким залученням громадськості для підготовки та обговорення обласної Програми національно- патріотичного виховання й створення регіонального Центру національно-патріотичного виховання. За підсумками напрацювань до кінця поточного року внести обласну Програму національно-патріотичного виховання на розгляд депутатів обласної Ради. Доручити структурним підрозділам Вінницької облдержадміністрації підготувати щорічний план інформаційного висвітлення програм, рубрик національно-патріотичного спрямування, матеріалів про борців за незалежність України різних історичних епох, Героїв України, учасників Революції Гідності, бойових дій на Сході України, волонтерів в обласних, районних, міських, комунальних друкованих та електронних засобах масової інформації.

 

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 18:02 Переглядів: 1157

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація