Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасники круглого столу підготували звернення щодо національно-патріотичного виховання молоді Роздрукувати

5 липня в приміщенні філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва відбулося засідання круглого столу на тему: “Національно-патріотичне виховання - як основа національної безпеки, суверенітету та незалежності держави”.

Ініціаторами проведення заходу виступили заступник голови Громадської ради при обласній Раді, президент Вінницької обласної Асоціації ветеранів силових структур Петро Бойко, депутат обласної Ради Володимир Барцьось та керівник Вінницького осередку Цивільного Корпусу “Азов” Олександр Яремчук.

У зібранні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати Вінницької обласної Ради, представники місцевої влади, керівники громадських організацій, учасники бойових дій на сході України, представники ветеранських, військових, молодіжних, волонтерських організацій, науковці та інтелігенція.

Відкриваючи засідання, заступник голови Громадської ради при обласній Раді, керівник Вінницької обласної Асоціації ветеранів силових структур Петро Бойко зазначив, що виховання патріотизму та формування національної свідомості в українських громадян, особливо молоді сьогодні є питанням національної безпеки для української держави. Тому необхідно акцентувати увагу на проблемних питаннях у цій сфері, які потребують негайного вирішення. Серед них найголовніше – це відсутність обласної Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді та єдиного координаційного структурного підрозділу - відповідального за цей напрям на регіональному рівні.

– Основним завданням нашого зібрання – сьогодні спільно напрацювати пропозиції щодо розробки обласної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, – наголосила перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

– А наступним кроком має бути винесення цього питання на обговорення Громадської ради при обласній Раді, – підкреслив Петро Бойко.

В ході жвавої дискусії учасники круглого столу також обговорили питання щодо національно-патріотичного виховання в умовах агресії з боку Російської Федерації та війни на сході України; питання волонтерства; ролі державних, регіональних органів влади та громадськості в національно-патріотичному вихованні.

Підсумком обговорення стало ухвалення Звернення-резолюції «Національно-патріотичне виховання – як основа національної безпеки, суверенітету та незалежності держави», адресованим голові Вінницької облдержадміністрації Валерію Коровію, голові Вінницької обласної Ради Анатолію Олійнику, депутатам Вінницької обласної Ради 7 скликання.

Також запропоновано створити робочу групу з фахівців Вінницької облдержадміністрації, депутатів Вінницької облради з широким залученням громадськості для підготовки та обговорення обласної Програми національно- патріотичного виховання й створення регіонального Центру національно-патріотичного виховання. За підсумками напрацювань до кінця поточного року внести обласну Програму національно-патріотичного виховання на розгляд депутатів обласної Ради. Доручити структурним підрозділам Вінницької облдержадміністрації підготувати щорічний план інформаційного висвітлення програм, рубрик національно-патріотичного спрямування, матеріалів про борців за незалежність України різних історичних епох, Героїв України, учасників Революції Гідності, бойових дій на Сході України, волонтерів в обласних, районних, міських, комунальних друкованих та електронних засобах масової інформації.

 

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 18:02 Переглядів: 1192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація