23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники наради розподілили обов’язки щодо програми перебування студентів-архітекторів Лодзинської політехніки Роздрукувати

Сьогодні, 25 квітня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів нараду щодо приїзду на Вінниччину студентів-архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro”, що діє в Інституті архітектури і урбаністики Лодзинської політехніки.

– Ми зібралися, щоб обговорити приїзд Наукового кола студентів архітекторів Лодзинської політехніки «IX Piętro» в рамках святкування Дня Європи, який заплановано на 17-20 травня. Цей візит сприятиме розширенню можливостей співпраці польських студентів з нашим технічним університетом, а також визначить подальші кроки майбутнього співробітництва між нашими регіонами, – зазначив Анатолій Олійник, розпочинаючи нараду.

Під час зібрання було обговорено, як на належному рівні організувати прийом та перебування молодіжної делегації. Зокрема, учасники наради розподілили між собою обов’язки і розпланували програму перебування студентів.

– Ми хочемо забезпечити, аби візит представників польської молодіжної делегації на Вінниччині був максимально комфортним, щоб в рамках проекту всі змогли виконати свої завдання, адже у вересні цього року також планується поїздка наших студентів до Лодзя, – підсумувала зустріч спеціаліст Центру промоцій та зовнішніх зв'язків ВОАОМС, організатор проекту Ірина Лезнівська.

У зібранні взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування – керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк, перший заступник керівника ВОАОМС – завідувач центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, заступник керівника Секретаріату ВОАОМС – завідувач Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Світлана Буяльська, заступник керівника Секретаріату ВОАОМС – завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв'язків Аліна Саволюк, головний спеціаліст Центру промоцій та зовнішніх зв'язків ВОАОМС, організатор проекту Ірина Лезнівська, а також заступник директора з розвитку міжнародної співпраці КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради Олена Роленко, ректор Вінницького Національного технічного університету Володимир Грабко, головний спеціаліст відділу міжнародної і транскордонної співпраці Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Вероніка Кравчук.

В рамках реалізації спільної польсько-української програми, що розпочала співпрацю між Науковим колом студентів-архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro”, що діє в Інституті архітектури і урбаністики Лодзинської політехніки, і ВНТУ), пропонується на 2018 рік участь 13 студентів Наукового кола студентів архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro” і 2 опікунів для участі в заходах до Дня Європи 17-20 травня 2018 року (разом з делегацією Маршалківської управи Лодзинського воєводства): проведення польсько-українських занять урбаністичних та пленеру малюнків разом із студентами ВНТУ, спільна виставка виконаних малюнків в рамках пленеру під час Дня Європи.

27-30 вересня 2018 року  планується участь 10 студентів  ВНТУ і 2 опікунів в польсько-українських заняттях з урбаністики та пленері малюнків у Лодзі та регіоні разом зі студентами Наукового кола студентів архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro”, спільної виставки малюнків виконаних в рамках пленеру.

Повернутись Створено: 25 квітня 2018 року, 16:51
Оновлено: 25 квітня 2018 року, 17:00
Переглядів: 362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація