23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасників АТО забезпечать земельними ділянками Роздрукувати

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка надійшов лист  Держземагентства України про забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які беруть учать у антитерористичній операції на Сході України.

За ініціативи Держземагентства України, яка підтримана Кабінетом Міністрів України (доручення від 10 червня 2014 року №20815/1/1-14), проводиться робота щодо забезпечення військовослужбовців земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, особистого селянського господарства та для індивідуального дачного будівництва.

Відповідно до повноважень, визначених законодавством, Держземагентство України та його територіальні органи передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Оскільки розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється безпосередньо сільськими, селищними та міськими радами, їм рекомендовано, у разі звернення зазначеної категорії військовослужбовців, надавати їм у власність земельні ділянки із земель комунальної власності та приймати відповідні рішення у рамках норм, визначених статтями 118, 121 Земельного кодексу України.

Повернутись Створено: 4 серпня 2014 року, 16:26 Переглядів: 1314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація