9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасників бойових дій вшанували з нагоди 31 річниці виведення військ з Афганістану Роздрукувати

14 лютого відбулися урочисті збори з нагоди проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У зібранні взяли участь очільники обласної і міської влад, керівники профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації, учасники миротворчих місій та війни в Афганістані, а також родичі учасників бойових дій.

Під час урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддав своє життя у військових діях на сході нашої держави.

Воїнів-інтернаціоналістів привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилишин.

Звертаючись до присутніх ветеранів війни в Афганістані, ветеранів бойових дій на територіях інших держав та локальних конфліктах, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк з великою повагою відзначив їхню мужність та стійкість.

– Я низько вклоняюсь від себе та депутатів обласної Ради за той подвиг, який ви здійснили, за те, що ви сьогодні об’єднані і робите спільно все можливе, щоб передати свою звитягу, свій хист, своє бачення розвитку нашої країни, – зазначив Михайло Володимирович. – Бажаю вам, учасники бойових дій, міцного здоров’я, добра, благополуччя, Божого благословення в усіх починаннях і справах, миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя в усіх війнах і збройних конфліктах на території іноземних держав та на сході України.

З нагоди відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан воїнам-інтернаціоналістам вручили 52 Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також 15 Почесних грамот Вінницької міської ради, квіти та грошові винагороди.

Депутатка обласної ради Жанна Дмитренко зачитала власні вірші, присвячені воїнам-інтернаціоналістам. Урочисті збори  завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 14 лютого 2020 року, 15:00 Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація