21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Учасників бойових дій вшанували з нагоди 31 річниці виведення військ з Афганістану Роздрукувати

14 лютого відбулися урочисті збори з нагоди проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У зібранні взяли участь очільники обласної і міської влад, керівники профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації, учасники миротворчих місій та війни в Афганістані, а також родичі учасників бойових дій.

Під час урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддав своє життя у військових діях на сході нашої держави.

Воїнів-інтернаціоналістів привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилишин.

Звертаючись до присутніх ветеранів війни в Афганістані, ветеранів бойових дій на територіях інших держав та локальних конфліктах, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк з великою повагою відзначив їхню мужність та стійкість.

– Я низько вклоняюсь від себе та депутатів обласної Ради за той подвиг, який ви здійснили, за те, що ви сьогодні об’єднані і робите спільно все можливе, щоб передати свою звитягу, свій хист, своє бачення розвитку нашої країни, – зазначив Михайло Володимирович. – Бажаю вам, учасники бойових дій, міцного здоров’я, добра, благополуччя, Божого благословення в усіх починаннях і справах, миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя в усіх війнах і збройних конфліктах на території іноземних держав та на сході України.

З нагоди відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан воїнам-інтернаціоналістам вручили 52 Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також 15 Почесних грамот Вінницької міської ради, квіти та грошові винагороди.

Депутатка обласної ради Жанна Дмитренко зачитала власні вірші, присвячені воїнам-інтернаціоналістам. Урочисті збори  завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 14 лютого 2020 року, 15:00 Переглядів: 256

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація