Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасників партизанського руху на Вінниччині привітали зі святом Роздрукувати

22 вересня керівники області і міста привітали учасників партизанського і підпільного руху, що діяв в часи Другої світової війни на терені Вінницької області проти німецько-фашистських окупантів - з Днем партизанської слави.

Участь у заходах, які відбулися у ресторанному комплексі “Диканька” взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Для ветеранів-підпільників і учасників партизанського руху було накрито святкові столи. На вулиці була розміщена виставка зброї тих часів та історичні стенди обласного краєзнавчого музею про партизанський рух на Вінниччині в часи Другої світової війни.

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих українських військовослужбовців і громадян в зоні АТО. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав ветеранів зі святом, побажав здоров’я, мирного неба і усіляких гараздів.

- Ми відзначаємо сьогодні це свято у непрості часи, коли російський агресор захопив частину української території: тимчасово окуповано Крим, захоплено частину Луганської і Донецької областей, гинуть українські військовослужбовці і мирні жителі. Проте, я переконаний у тому, що в цій війні перемогу здобуде український народ, бо ми боремося на рідній землі. Хай Бог допомагає усім нам у цій боротьбі за суверенну, незалежну, соборну українську державу, - сказав Сергій Свитко.

Керівники області і міста вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, грошові премії ветеранам і підпільникам руху спротиву німецько-фашистським окупантам на Вінниччині. 

Повернутись Створено: 22 вересня 2014 року, 18:51 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація