Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасників партизанського руху на Вінниччині привітали зі святом Роздрукувати

22 вересня керівники області і міста привітали учасників партизанського і підпільного руху, що діяв в часи Другої світової війни на терені Вінницької області проти німецько-фашистських окупантів - з Днем партизанської слави.

Участь у заходах, які відбулися у ресторанному комплексі “Диканька” взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Для ветеранів-підпільників і учасників партизанського руху було накрито святкові столи. На вулиці була розміщена виставка зброї тих часів та історичні стенди обласного краєзнавчого музею про партизанський рух на Вінниччині в часи Другої світової війни.

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих українських військовослужбовців і громадян в зоні АТО. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав ветеранів зі святом, побажав здоров’я, мирного неба і усіляких гараздів.

- Ми відзначаємо сьогодні це свято у непрості часи, коли російський агресор захопив частину української території: тимчасово окуповано Крим, захоплено частину Луганської і Донецької областей, гинуть українські військовослужбовці і мирні жителі. Проте, я переконаний у тому, що в цій війні перемогу здобуде український народ, бо ми боремося на рідній землі. Хай Бог допомагає усім нам у цій боротьбі за суверенну, незалежну, соборну українську державу, - сказав Сергій Свитко.

Керівники області і міста вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, грошові премії ветеранам і підпільникам руху спротиву німецько-фашистським окупантам на Вінниччині. 

Повернутись Створено: 22 вересня 2014 року, 18:51 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація