23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учні курсу успішності «Я Лідер» побували в обласній Раді Роздрукувати

21 листопада депутат обласної Ради Людмила Станіславенко провела зустріч з учнями курсу успішності «Я Лідер». Юні вінничани разом з депутатом завітали до приміщення обласної Ради.

Перед початком ознайомчої екскурсії вони вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, виборюючи краще майбутнє України. Затим діти отримали можливість побачити роботу комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, а також поспілкуватися з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком.

Під час зустрічі учні курсу успішності говорили на суспільно важливі теми й розповідали про свою волонтерську діяльність. Дітлахи розповіли, що активно долучились до збору допомоги для постраждалих від вибухів у Калинівці. Спілкуючись з першим заступником голови облдержадміністрації та головою постійної комісії, діти цікавились історією успіху посадовців та деталями їхньої діяльності.

Після зустрічі маленькі лідери подарували Андрію Гижку браслет з логотипом курсу успішності. Окрім того, отримали від директора центру розвитку особистості "ХАРИЗМА" Анни Нінової таблички з позначкою «Я Лідер».

– Сьогодні я побачила дітей, які чітко знають, чого прагнуть в житті та готові працювати над розвитком країни. Вдячна  Анні Ніновій за прекрасну ініціативу та можливість брати участь у подібних заходах, – прокоментувала Людмила Станіславенко.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 14:51 Переглядів: 1003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація