Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учні курсу успішності «Я Лідер» побували в обласній Раді Роздрукувати

21 листопада депутат обласної Ради Людмила Станіславенко провела зустріч з учнями курсу успішності «Я Лідер». Юні вінничани разом з депутатом завітали до приміщення обласної Ради.

Перед початком ознайомчої екскурсії вони вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, виборюючи краще майбутнє України. Затим діти отримали можливість побачити роботу комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, а також поспілкуватися з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком.

Під час зустрічі учні курсу успішності говорили на суспільно важливі теми й розповідали про свою волонтерську діяльність. Дітлахи розповіли, що активно долучились до збору допомоги для постраждалих від вибухів у Калинівці. Спілкуючись з першим заступником голови облдержадміністрації та головою постійної комісії, діти цікавились історією успіху посадовців та деталями їхньої діяльності.

Після зустрічі маленькі лідери подарували Андрію Гижку браслет з логотипом курсу успішності. Окрім того, отримали від директора центру розвитку особистості "ХАРИЗМА" Анни Нінової таблички з позначкою «Я Лідер».

– Сьогодні я побачила дітей, які чітко знають, чого прагнуть в житті та готові працювати над розвитком країни. Вдячна  Анні Ніновій за прекрасну ініціативу та можливість брати участь у подібних заходах, – прокоментувала Людмила Станіславенко.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 14:51 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація